Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@NdFeB: Poprawka, w tych postach są sami spermiarze. Różnica jest tylko taka, że niektórzy się z tym nie kryją, a inni udają wyższość.
Normalni ludzie po prostu nie plusują i nie komentują tego gówna.
@zosiasamosia1: zawsze mnie dziwi jak ktos odkopie jakis mega stary post i do mnie pisze. Ty masz dobra figure, tak wlasnie powinny wygladac kobiety, a nie jak ulane slonie. Moj rozowy na szczewscie dba o siebie (jest w sumie bardzo podobna do ciebie), ale mam sasiada ktory splodzil 2 i teraz sie uzera z wredna gruba baba ktora ciagle na niego drze ryja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NdFeB: współczuje sąsiadowi wrednej suki. smtne że 80% bab po wypluciu na swiat dziecka zaczyna gardzić chłopem i staje sie galaktyką o nazwie MADKA z bombelkiem jako centralną gwiazdą ( ͡° ʖ̯ ͡°) a facet traktowany jak pies co ma #!$%@?ć xd ot to cała prawda o #konserwatywka
@zosiasamosia1: przykre to jest fakt. Pamietam jak tu jeden wpis byl w goracych kiedys bo jakas rozowa napisala Niemoge sie doczekac az wyjde za mąż i w koncu bede sie mogla roztyc ()
współczuje sąsiadowi wrednej suki. smtne że 80% bab po wypluciu na swiat dziecka zaczyna gardzić chłopem i staje sie galaktyką o nazwie MADKA z bombelkiem jako centralną gwiazdą ( ͡° ʖ̯ ͡°) a facet traktowany jak pies co ma #!$%@?ć xd ot to cała prawda o #konserwatywka


@zosiasamosia1: mając zaklepanego woła roboczego nie muszą już udawać, że dażą go jakimkolwiek szacunkiem. Goście z pracy tak dosyć niechętnie,