Wpis z mikrobloga

@fierce Tylko, że mój status raczej nie świadczy o tym, że paczka jest w Budapeszcie, tylko, że tam została zaadresowana i nadana: "Port of Destination BUD...". Orientujesz się może ile zajmie zanim dotrą do Budapesztu?
to zależy jak się uda zamówić, raz zamawiałem telefon i był po równym tygodniu, drugi po dwóch, trzeci po miesiącu, a na tego z tego co wynika trzeba będzie czekać ok 3 tygodni :) różnica w cenie jednak rekompensuje ten czas. nie ma co ukrywać
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Datę BUD mam jak wszyscy ale po stronie niemieckiej na razie brak aktualizacji trackingu. Ale zamawiałem 15.08., może rozpakowują palety chronologicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mcichy10: no właśnie nie jest jednakowo u wszystkich. trzeba czekać. moim zdaniem to czekanie jest nawet całkiem fajne. dreszczyk emocji jest przynajmniej, a tak jak wchodzisz do sklepu i od razu kupisz to tak niby fajnie, ale krócej trwa poprawianie humoru przez kupienie sobie czegoś :D
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fierce: i co odpisali? Pewnie wysłali z innym numerem niż Ci podali. Ale polski DHL i tak zawsze wysyła smsa przed doręczeniem więc powinieneś wiedzieć przynajmniej dzień wcześniej że paka będzie.