Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@robertoos188: też miałem 08.08 wysyłane i większości się tracking wczoraj zaktualizował. Z datą 18.08 BUD airport. Trochę mają opóźniony ten tracking. Zdążają się sytuacje, że w trackingu nic się nie dzieje i nagle kurier dzwoni. I po kilku dniach dopiero cały tracking się pojawia od dostarczenia przesyłki.
@robertoos188 zamawiałam 8.08 z tego co wiem DHL. Tracking jest taki sam jak na screenie autora wpisu. Tylko te statusy aktualizują się z opóźnieniem. Np. ten ostatni miałam dopiero 21 sierpnia wcześniej go nie było :|
Mam ten sam status. Przesyłka kupiona 12.08, wysłane dzień później i od 18.08 siedzi na BUD. Oczywiście DHL z GearBest. Ktoś się orientuje ile to może jeszcze potrwać i czy BUD to Budapeszt?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Joiny20: podgladalem paczki z innymi numerami, wystarczy zejsc w dol i te wyslane 2-3 dni wczesniej doreczali przedwczoraj i wczoraj.

Od dotarcia do lotniska w Budapeszcie do doreczenia mijalo 7-8 dni. Wychodzi wiec, ze poniedzialek lub wtorek mozna sie spodziewac kuriera.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jimi180: paczki ida najpierw do magazynu GB, tam sa przepakowane i jada do celu przez Niemcy. Zarowno DHL i DPD maja swoje glowne centra logistyczne w Niemczech.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jimi180: paczka dolatuje do kraju, gdzie GB ma magazyn - w tym wypadku do Wegier. Na Wegrzech przepakowuja ja, nadaja DHL lub DPD. Glowne centrum logistyczne tych firm jest w Niemczech, stad paczka idzie kolejno przez Wegry-Niemcy-Polske :)