Wpis z mikrobloga

Dwa dni temu w godzinach wieczornych byłem świadkiem kolizji dwóch samochodów. Tzn akurat patrzyłem na coś innego i nie widziałem samej kolizji. Słyszę tylko huk. Zderzenie dwóch aut. Rodzina z Ukrainy zderzyła się z mloda dziewczyna z Alfy. Innych aut na ulicy mało, znieczulica, nikt się nie zatrzymuje. Postawiłem auto na poboczu. Alfa skasowana, Volkswagen obity z jednej strony. Podbiegam, dziewczyna o własnych siłach opuszcza samochód. Myślałem, że będą trupy bo auto poszło czołowo w latarnie. Trzezwa ocena sytuacji, wzywam 112. Każe jakiemus chłopakowi wyłączyć zapłon w alfie, bo leci z niej podejrzany dym. Przyjeżdżaja służby. Policjant pyta się mnie czy widziałem sytuację, mówię że nie. Ukrainiec twierdzi, że wina polki. Policjant mówi "na pewno nic nie widział Pan?" ja mówię że nie, ale mam kamerę. Sprawdzamy film, Ukrainiec wjeżdża 2 razy na czerwonym świetle ia wymusza pierwszeństwo. Wszystko jasne. Mandat 500 zł. Straciłem w sumie 1.5h ale #czujedobrzeczlowiek. Tak chciałem się pochwalić na Mirko ( ͡ ͜ʖ ͡) #wypadek
k.....y - Dwa dni temu w godzinach wieczornych byłem świadkiem kolizji dwóch samochod...

źródło: comment_1XtcvxDdr2qe5N6r8fbc0oN87LzokBb1.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kocurowy: Za to różowa była 'świadkiem' śmiertelnego potrącenia na pasach, tzn auto jadące lewym zabiło 2. pieszych, ona wtedy jechała prawym - siedziała na miejscu zdarzenia kilka godzin, widziała trupy tych pieszych, potem była w sądzie a z tego wszystkiego #czujezleczlowiek i ma jakieś fobie czy inną panikę i traumę
  • Odpowiedz
@kocurowy i badz tu czlowieku neutralny, chciej myslec ze Ci ludzie przyjezdzaja tu i pracuja na siebie jak non stop odwalaja takie akcje. Nie da sie. Gowno i ani grama wiecej.
  • Odpowiedz