Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@farbenka: Czy to Instagram czy wykop. Dziewczyna się chwali swoim ciałem. Nie ma braków tylko dużą pewność siebie. Są osoby które nie lubia swojego ciała i nie ubiorą sukienki bo złe się w niej czuja. A dobrze widzieć kobietę która to ciało akceptuje pomimo tego ze ma nawet rozstępy. Poza tym jest tu tyle bardziej nsfw zdjec i jakoś nie widzę żeby tam były dyskusje na temat jakie jest to nieodpowiednie.
  • Odpowiedz
Dajcie spokój, nie oceniamy tu ludzi za ich wpisy, chyba że piszą jakieś głupoty. Od zawsze porównujemy się do reddita i proszę - w końcu są dziewczyny, które pokazują tu swoje ciało. I spoko - nie chcesz oglądać, daj na czarną. Dziewczyna opala się nago i każdy kto ma ochotę, może pojechać na plażę nudystow i z nią pogadać albo chociaż spojrzeć. Czemu wylewacie hejt w necie? Nagość jest naturalna i nie
  • Odpowiedz
@ch0chlik: ja tam jej nie krytykuje, absolutnie. Każdy robi ze sobą co uważa.
Jednakże jeżeli kobieta wrzuca gole fotki do neta (we wcześniejszych postach jest tego wiecej), to albo chce zwrócić na siebie uwagę, albo podbudowac morale. Bo ja nie rozumiem co jej niebieski na to... O ile go ma, a jak bedzie mieć to będę mu sie mega dziwic.
Jakos nie rozumiem tego fenomenu nagości w necie,szczególnie na instagramie. Nie
  • Odpowiedz
ja mam rozstepy na klacie jakby mnie nozem cieli


@krzych_z: Gdy się opalisz to pewnie faktycznie wyglądają jak blizny? W towarzystwie możesz zawsze niedbale rzucać, że miałeś burzliwą młodość w ulicznym gangu, ale to już za Tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale kurcze musi mieć jakieś braki skoro dowartosciowuje sie poprzez wrzucanie golych fotek na wykop/do neta.


@farbenka: co wy z tym dowartościowywaniem się, ja #!$%@?ę. w Polsce już nie można po prostu się pochwalić, pokazać czegoś fajnego, albo po prostu podzielić czymś, co daje radość, bo zaraz jest takie pierdelenie o dowartościowywaniu się, leczeniu kompleksów, szukaniu atencji, czy co tam jeszcze.

czy Wy tak całe życie macie, że we wszystkim, na
  • Odpowiedz
To tylko plecy


@ch0chlik: Dupę i cycki masz w jej innych wpisach.

Mnie tam laska nie przeszkadza, nawet fajnie byłoby, gdyby robiła to z powodu odwagi, ale jakoś w to nie wierzę. Jej konto ma pewnie jakiś inny cel niż pozdrówki pewnej siebie laski z plaży.
  • Odpowiedz
@advert: dla faceta to jest fajnie popatrzeć. A ze nie jestem facetem to dla mnie jakos malo specjalnie. Robi to dla facetów. I niech sobie robi. Nie szukam złych stron. Tylko nie do końca rozumiem jej działanie i tyle. Ale jak juz podkreślałam, to jej sprawa.
  • Odpowiedz
@ch0chlik: wierzę Ci na słowo, ze sa. Stety, niestety nie po drodze mi tam zaglądać. Ten wpis mi się wyświetlil i doznalam szoku. I szybko zrozumiałam, ze zabladzilam na wykopie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
dla faceta to jest fajnie popatrzeć.

@farbenka: ja się w życiu naoglądałem już dup na żywo, i lepszych i gorszych, i kolejna dupa na obrazku mnie nie rusza. po prostu dziwi mnie, że pierwsze co Ci przychodzi do głowy, to opcja negatywna.
tak jakbyś widząc na ulicy kogoś w drogim samochodzie, pierwsze co pomyślała to "złodziej" zamiast "człowiek sukcesu".

już pomijam samą koncepcję "dowartościowywania się" na portalu pełnym mizoginów i stulejarzy,
  • Odpowiedz