Wpis z mikrobloga

@Pangia no ale #!$%@? głupoty straszne wypowiadając się na tematy o których sam powiedziałeś że nie masz pojęcia. Ja może za ostro reaguję ale #!$%@? jestem że w robocie siedzę zamiast w lesie grzyby zbierać, poza tym trochę mi niedobrze też bo na śniadanie ciut za starą czasznicę olbrzymią jadłem.
  • Odpowiedz
@deteriorated: Po raz trzeci mówię: PYTAM SIĘ. Skoro zadaję PYTANIE, to chyba czegoś nie wiem albo nie rozumiem, nie?

Idź się wysrać, jak cię brzuch boli. Albo się Coca-Coli napij, mi zawsze pomaga na lekką niestrawność. A nie się #!$%@? wyżywa, i tak fart, że cię nie zwyzywałem, bo się #!$%@? naprawdę staram mniej pyskować do ludzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
"Wiem, że jest łatwa, i dlatego trudno je znaleźć, bo każdy je podnosi. A jak ktoś nie jest zapalonym grzybiarzem, to raczej nie pcha się w jakieś ogromne chaszcze, żeby się dostać do miejsca, w które nikt nie chodzi."
@Pangia pytania pytaniami a ja o tym
  • Odpowiedz
@deteriorated: No a nie jest tak? Za dzieciaka matka mnie brała ze sobą na grzyby, zawsze było tak, że ona się ładowała w jakieś krzaki i szukała nie wiadomo czego, a ja gdzieś stałem i się nudziłem.
  • Odpowiedz
@Azura: Borowik Ceglastopory, jadalny. Kiedyś moja matka takich nazbierała i jak zobaczyła, że sinieją po przekrojeniu/przygnieceniu, to wywaliła do śmieci bo myślała, że szatany (°°
  • Odpowiedz