Wpis z mikrobloga

@deteriorated: No to sam widzisz, że już cztery opcje padły w komentarzach. I co OP-ka z tego później ma wiedzieć? Dlatego ja na przykład nie chodzę, bo zupełnie nie znam się na grzybach.
@Pangia jak się nie znasz to się nie odzywaj, pyta się przecież a nie #!$%@? od razu. Dostaje nazwy, wchodzi na atlas i może sobie dalej dochodzić czy warto czy nie warto. Ja ponure zbieram i marynuję, bardzo dobre są. Trzeba tylko obgotować dobrze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deteriorated: No to sam widzisz, że już cztery opcje padły w komentarzach. I co OP-ka z tego później ma wiedzieć? Dlatego ja na przykład nie chodzę, bo zupełnie nie znam się na grzybach.

@Pangia:
Większość grzybów jadalnych jest łatwa do rozpoznania, podgrzybek, prawdziwek, maslak, kozak
Nawet jak masz zostawić 20% z nich w lesie, bo masz wątpliwości to i tak warto zbierać.
@deteriorated: Ja się też normalnie pytam, więc nie pyskuj, bo jeszcze ci ku temu nie dałem powodu.
@UnitrA: Wiem, że jest łatwa, i dlatego trudno je znaleźć, bo każdy je podnosi. A jak ktoś nie jest zapalonym grzybiarzem, to raczej nie pcha się w jakieś ogromne chaszcze, żeby się dostać do miejsca, w które nikt nie chodzi.