Wpis z mikrobloga

Ale z Jachyra ma racje. Czym się różnią jej pioseneczki o Kaczyńskim homoseksualiście któremu partia załatwia cały czas nowych młodych chłopców od hejtu tej Emiliki na koncie na twitterze? Tylko formą.


@Thorkill: Ja ci powiem czym jeszcze się różni pisowski oszuście. Jachira, co by o niej nie mówić, podpisała się pod swoimi arcydziełami z imienia i nazwiska. Taką ma cywilną odwagę. Jak twój pryncypał poczuł się urażony, to może ją pozwać.
postępowaniu dyscyplinarnym to informacja publiczna.


@GordonL: Tylko w przypadku wyroku skazującego. W przypadku uniewinniającego sądy raczej do tej pory odmawiały dostępu do takich akt. W przypadku dyscyplinarki Plebiaka wyrok był uniewinniający.
W przypadku dyscyplinarki Plebiaka wyrok był uniewinniający.


@Thorkill: Bzdura. Czy ty naprawdę ciągle musisz kłamać?

Łukasz Piebiak ma wyrok dyscyplinarny za pracę jako sędzia w stołecznym sądzie. Jego problemy zaczęły się na przełomie 2011 i 2012 r., gdy był sędzią delegowanym do orzekania w Wydziale Gospodarczym Sądu Okręgowego w Warszawie.

Ciążyło na nim pięć zarzutów dyscyplinarnych, które dotyczyły m.in. oddawania uzasadnień wyroków po terminie i niedopełnienia obowiązku zawiadomienia prezesa o dodatkowych
ministerstwo hejtów za pomocą rozsyłanych anonimów


@wrrior: Peowski trolliku doucz się może o tej sprawie jak chcesz coś pisać. Emilka była taka anonimowa że ma dwa postępowania prokuratorskie i jedno cywilne. Od dawna nie kryła się kim jest.
W 2018 te paszkwile były rozsyłane anonimowo, durniu.


@GordonL: Te na Markiewicza tak. Ale jej twitterowe ataki były jawne. Żurek i inni wiedzieli doskonale z kim rozmawiają na twitterze. Kim jest ta kobieta. Poza tym z tego co dzisiaj napisała Wyborcza atak na Markiewicza był jej pomysłem. Ten iwański był temu przeciwny.
A takie coś przeleciałem. Nie wiem czy to aktualne jeszcze


@Thorkill: Hahahahhahaha.

Nie wiesz, ale piszesz.... Nie, to nie jest aktualne.

Te na Markiewicza tak.


@Thorkill: I to te są tutaj najgorsze.

Ale jej twitterowe ataki były jawne. Żurek i inni wiedzieli doskonale z kim rozmawiają na twitterze. Kim jest ta kobieta.


@Thorkill: No i?
Gąciarek ją pozwał.

Ale w 2018 roku nie było wiadomo kim ona jest...
@Dzieban: Ja przeczytałem wątek na Twitterze który zalinkowałem wyżej. Wcześniej ze 2 artykuły i jeszcze wyszukałem profil Emilki na twitterze, żeby sprawdzić czy tam nie ma czegoś ciekawego. Parę interesujących komentarzy było gdzie prawacy sami na wzajem się wrabiają kto jest większym oszustem.

Reszcie pewnie wystarczy wersja TVP.
we mnie gotuję


@dutrasilva: No to mniej się gotuj trolliku a bardziej staraj się myśleć. Masz tu przykład że Wyborcza swojego czasu nie miała problemu by wykorzystać haki tej hejterki do swoich celów. W tym przypadku ta Emilka zaatakowała sedziego "pisowskiego" więc było wszystko ok. Wtedy afery nie było. Tutaj na wykopie też oburzenia nie wiedziałem z tego powodu. Więc te głodne kawałki o moralności wiesz gdzie możesz sobie wsadzić.
Pobierz Thorkill - > we mnie gotuję

@dutrasilva: No to mniej się gotuj trolliku a bardziej...
źródło: comment_R30w1fUbORZvEngiItbiu6FzYbnySaZV.jpg