Wpis z mikrobloga

Mama dostała ostatnio lekcje życia. Popierała pomysł 500 plus i nie mogła zrozumieć dlaczego jest on zły, więc życie postanowiło jej to wytłumaczyć. Gdy wręczyła 3 miesięczne wypowiedzenie lokatorom ci przestali płacić. Przez 4 miesiące nie chcieli płacić, nie chcieli się wyprowadzić mieszkając na koszt mojej mamy. Oczywiście w państwie które stworzyliśmy od 89 roku nie można wyrzucić kogoś z własnego mieszkania. Pozostaje tylko droga sądowa. Mojej mamie nie przeszkadzało że 2 tys zł z jej pensji zabiera państwo ale przeszkadzało jej że musi sponsorować patoli mieszkanie przez 4 miesiące.
  • 93
  • Odpowiedz
@Lukowski: moja mama miała taką umowę ale i tak musisz #!$%@?ć do sądu i czekać na wyrok i do komornika. Jeśli myślisz że możesz wejść do swojego mieszkania i #!$%@?ć ich rzecz szarpiąc się z facetami to jesteś w błędzie
  • Odpowiedz
@Tomtomprom: wydatek na cudze utrzymanie nie boli matki opa dopóki opłaca go przez podatek a nie bezpośrednio. Kiedy robi to bezpośrednio to idzie do sądu. To matka ma logikę z dupy a nie op xD nie chce obrazić mamusi opie ale sam rozumiesz
  • Odpowiedz
  • 0
@LuCzadoreQ: to że tekst pochylonyTwoją kasę ciężko zarobiona , państwo zabiera i rozdaje niepracującym


Dobra widać że OP korwinista ()
  • Odpowiedz
@rafal-heros: już ze dwa razy widziałem taka akcje na wykopie XD prosisz jakich Mirków z #mirkokoksy zeby zamieszkali w tym domu z nimi na jakiś czas, oferujesz wynagrodzenie, obklejałem ściany ze wszystko jest nagrywane i będzie na wykop pe el i sami się wyprowadza xd
  • Odpowiedz
@Semargl: przepisy zostały zaostrzone. Teraz takie zachowanie to nękanie albo zakłucasz mir domowy. Nie ma baczenia że to Twoje mieszkanie . Policja ma prawo usunąć mirkow z mieszkania
  • Odpowiedz