Wpis z mikrobloga

@niepanimaju: jak ja widzę to stwierdzenie "studia z pasji" to aż mnie skręca. 18 latkowi w głowie dupy, alkohol i imprezy a nie pasja do ekonomii. Zresztą jak jakaś tępa dzida mówi mi o pasji to ma na myśli socjologię albo psychologię a jej pasja kończy się na pierwszym kolokwium.
  • Odpowiedz
@Kollet: ludzie po technikum wiedzieli mniej od ludzi co hobbistycznie w domu coś robili. Przedmiotów zawodowych jest tak mało a poziom nauczania w takich placówkach tak niski, że nikt nie bierze na poważnie takiego "technika". Już lepiej iść do zawodówki i zakręcić się jako stolarz czy mechanik u kogoś.
  • Odpowiedz
@Kollet: Te logarytmy to chociaż się przydadzą jak pójdziesz na studia, bo pierwszy rok to sama matma. Po technikum to musisz tak nadrabiać zaległości z matmy na studiach, że jest ciężko. No chyba, że idziesz na jakąś socjologie po technikum ale to wtedy trzeba mieć #!$%@? w głowie.
  • Odpowiedz
@ater mam wrażenie że częściej się odwrotna sytuacja zdarza, wszyscy są zawsze nagle ciekawi jak wygląda nauka w technikum i można o tym dłużej opowiadać
  • Odpowiedz
@ater mam wrażenie że częściej się odwrotna sytuacja zdarza, wszyscy są zawsze nagle ciekawi jak wygląda nauka w technikum i można o tym dłużej opowiadać
  • Odpowiedz