Wpis z mikrobloga

Oglądałem akurat, i chodziło o to, że ojciec w Stanach Zjednoczonych wykorzystał surogatkę, żeby urodziła mu dziecko. Przyjechał do Polski i miał problem bo sąd nie chciał uznać go za prawnego ojca dziecka. Materiał pokazywał właśnie dyskryminację na mężczyźnie ze strony prawa.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: no dla mnie to ty tutaj propagujesz i manipulujesz, że TVN znowu szkaluje mężczyzn. Jak ktoś ogląda śniadaniówki, to chyba słucha o czym rozmawiają a nie patrzy tylko na paski ze sloganem xD
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: oglądałem dzisiaj rano i było tak jak ktoś wyżej powiedział, czyli o dyskryminacji mężczyzn przez prawo. Krzykliwy pasek to była niestety prawda, z którą prowadzący się nie zgadzali i mówili o złym prawie, więc znowu manipulacja jaki to niby tvn jest zły i seksistowski...
  • Odpowiedz
@Jerryjeremi: słowo dyskryminacja padło raz w formie pytania prowadzącego do prawnika. Cała historia jaka była opisywana to jakiś marginalny dla społeczeństwa przypadek w dodatku średnio zrozumiały dla przeciętnego słuchacza. Pasek natomiast wisiał taki jak widać.
  • Odpowiedz