Wpis z mikrobloga

Hej! Dziś zapraszam Was do wykopywania prostego przepisu na typowe amerykańskie milkshake, gotowe w kilka minut

Przepis jest mega prosty, najważniejsze jest zachowanie odpowiednich proporcji pomiędzy mlekiem oraz lodami oraz użycie odpowiednich lodów.

Z przepisu bazowego można zrobić nieskończenie wiele własnych wariacji smakowych, a każda z nich może wyglądać inaczej.

Zachęcam Was nie tylko do zrobienia szejków nie tylko tych przedstawionych w samym wpisie, ale również do wymyślania własnych wariacji. Jestem bardzo ciekaw co wam z tego fajnego wyjdzie! Pamiętajcie, żeby wrzucając fotki oznaczać mnie albo #kuchniamg78 ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli macie jakieś pytania do szejków to piszcie śmiało w komentarzach do znaleziska albo priv, każdemu postaram się pomóc w miarę posiadanej wiedzy :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
MG78

_____________________________________

PS

#kuchniamg78 - jeśli ktoś chce to zapraszam również do śledzenia tagu z przepisami :)

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
Pobierz MG78 - Hej! Dziś zapraszam Was do wykopywania prostego przepisu na typowe amerykański...
źródło: comment_IkrHVDwFQfEnNxOYVmXjJtP5J1OOmvSY.jpg

Próbowaliście kiedyś typowych amerykańskich milkshake?

  • TAK 13.3% (483)
  • NIE ale chcę spróbowac 59.9% (2176)
  • NIE i nie zamierzam 26.8% (975)

Oddanych głosów: 3634

  • 141