Wpis z mikrobloga

@Shishu
@Szybki_Mongol
@NickciN Ale wiecie, że istnieją mężczyźni, którzy lubią takie... Hmmm... Taki typ urody? Chociaż wymagania faktycznie ma #!$%@? w kosmos, ciekawe czy ktoś się skusi ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tak na marginesie, proszę o wypowiedź eksperta: tinder jest aplikacją do szukania partnera na stałe czy raczej do segzów? Zawsze myślałam, że to drugie, ale coraz częściej zaczynam wątpić.
@betterbeworthit: @nvmm: Ale czekaj, wy tego próbujecie bronić? Ta kobieta nawet nie ruszyła się, żeby wyprostować włosy i je wysuszyć(?) przed zdjęciem, a szuka księcia z bajki. Nawet nie postarała się o porządniejsze zdjęcie tylko jeb w jakimś lustrze na chacie, w przeciwnym kącie padania światła. Dżentelmena, wysokiego, napakowanego i w sumie takiego, który posiada kasę. Nie szuka sponsoringu, ale chce jeździć na obiadki - na koszt faceta oczywiście. Kiepski
@bzam nie tyle bronię, co stwierdzam fakt - są mężczyźni, dla których taka figura jest atrakcyjna; istnieją nawet tacy, co by ją dodatkowo podtuczali - są różne zboczenia ¯_(ツ)_/¯ wymagania ma faktycznie wysokie, ja bym się tak nimi na wejściu nie chwaliła - ale jej profil, jej prawo. A co do włosów - nie jestem pewna czy to nie jest fryzura na mokrą włoszkę; podobno taka stylówa jest bardzo atrakcyjna dla mężczyzn,
@bzam Zadaj sobie pytanie dlaczego Cię to tak boli. Gdyby wyruszyła te włosy startowałbyś? Czy może zazdrościsz temu chadowo, który ją wyrwie? A może boli Cię, że nie siedzi zaryczana i zakompleksiona w domu, a przecież powinna? Wyjaśnij mi swój problem.