Wpis z mikrobloga

Mirki, mam mega lagi głównie na Canal + Sport i Sport 2... próbowałem już Kodi i IP-TV. Używam PlusxTV. Używałem tego HLS i TS bo tak mi ten rusek z supprtu napisał.. bez zmian. Macie tez taki problem ? #iptv #plusxtv #kodi
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@emitar: Głównie na tych, te najczesniej oglądam i na nich głównie mam lagi. Myślałem ze to może przez to ze dostawca nie wyrabia bo większe zainteresowanie jak mecz jest jakiś. Inne czasem zatnie ale nie oglądam ich tyle. Łącze mam stabilne, ciagle >50Mb/s ping koło 20-40

Chyba trzeba zmienić dostawce...
  • Odpowiedz
@tabeq: zalezy skad ma kanaly. Często sie wlasnie canal plusy scinaja w czasie meczow.

Sprawdz sobie strims.tv ostatnio zero problemow w czasie meczow. Kiedys z canal+ potrafilo sciac a teraz wszystko elegancko smiga.
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl: w tej samej cenie? mówie o samych Polskich kanałach a rapid ma tylko cały pakiet nie możesz wybrac jednego ;] a jesli chodzi o pakiet z zagranicznymi to strims Angielskie i USA mają z tego samego zródła co rapid :)
  • Odpowiedz
@tabeq: ja płącę 10 euro za rapida od kkz, ostatnio cos czesciej im sie zdarza czkawka, ale na ogół jestem zadowolony, wczorajszy mecz Man UTD bez żadnej przycinki. Wraz ze startem Premier League musiałem zmienić DNS na googleowy jedynie.
  • Odpowiedz