Wpis z mikrobloga

@kungfusmerf trzeba przyzwyczaić się do czytania składu produktów, to samo w restauracji, bo wiele potrwa jest robionych na bazie alko. Niby odparowane itp ale ja osobiście takich potraw nie zamawiam. Ale tak na marginesie, w ośrodku terapii uzależnień, do którego uczęszczałem, był automat ze słodyczami a w nim popularny rogal 7days. A w jego składzie alko ¯_(ツ)_/¯
@blazko: a u mnie jest w sali dla alkoholików płyn do mycia z alkoholem... jak się popsika do wali spirytem... poruszyłem temat... jak nie ma innego to kupujemy taki, i co masz zamiar z tym zrobić? lol
@kungfusmerf: No ale jakby nie patrzeć zamieniłeś jedną truciznę na drugą. Wpieprzanie czekolady prowadzi do otyłości, a ta do wielu chorób metabolicznych i tak jak alkohol organizm fizycznie jak i psychicznie (ostracyzm społeczny wobec grubasów. Jednym słowem #!$%@?.
A tak z drugiej strony. Dlaczego nasz polskie wytyczne leczenia alkoholizmu praktycznie w ogóle nie uwzględniaja farmakologii (Naltrekson)? Z mojego punktu widzenia rzucanie fajek bez Desmoxanu to jest #!$%@? jakiś horror. A występują