Wpis z mikrobloga

@ponerLokej: W duchu tak, ale tylko w duchu, mimo to wiąże się z beciakiem spermiarzem którego sobie wybierze z z wielu których do niej spermi. Ale masz po części racje, żeby zapełnić braki chęci i chcicy do agresorów to często jak na p0lke przystało rucha się na boku z dynamicznikami i zdradza beciaka i wielu nawet do końca życia nie są tego świadom.
  • Odpowiedz
@Mescuda: bo łobuz kocha mocniej... a później "samotna matka z dwójką dzieci pozna miłego i spokojnego faceta z własnym mieszkaniem i stabilną pracą który pokocha ją i jej dzieci bo nie ważne kto spłodził tylko kto wychował"
  • Odpowiedz
Jak p0lka dobije 30;stki i sie wyszaleje na boldzach albo zostanie sama z guwniakami to zamienia się to miejscami


@Mystizer: oooo miałem tak nie dawno. 5 lat temu poznałem jedną laskę, która traktowała mnie przez te 5 lat, jak kogoś gorszego sortu i nie wartego uwagi, skacząc w tym czasie na "lepszych" bolcach od mojego. Przez ten czas ja się dorobiłem kasy, ona się postarzała (za rok 30) i wyskakała na
  • Odpowiedz
Bo jak wy spokojne ułożone chłopaki nie chcecie nic innego robić niż siedzieć w piwnicy to wybór jest prosty


@finix2206: to niech któraś zajrzy czasem do tej piwnicy, co nie mogą księżniczki, tylko cała inicjatywa ma po stronie faceta spoczywać?
  • Odpowiedz