Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 81
@Migajaca_dioda: się niektórzy śmieją
Już nie raz widziałem jak komuś w laczkach robiono zdjęcia, bo jak to tak butów i garniaka nie założyć do biedry pod blokiem. Ba, później się śmiali z niego na wykopie. Żyjemy w smutnym kraju ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@w__w Nie ma raczej zasady. Często spotkasz debila, który wprowadził się kilka miesięcy temu na Rembertów, Białołękę czy Bemowo, i już do znajomych z rodzinnej miejscowości się nie odzywa, bo on to Warszawiak od siedmiu boleści. Znam też kilku prawdziwych Warszawiaków, których dziadkowie to w Powstaniu walczyli, Pradziadków im Car podczas rzezi Pragi wybił, a i kiedy Waza stolicę przenosił to formalności pilnowali ( ͡º ͜ʖ͡º) I
  • Odpowiedz
Ja tam zawsze wychodzę ubrany normalnie, tj. tak jakbym wychodził na miasto lub na imprezę. Normalnie białe adidaski marki Adidas, , jakieś fajne jeansy typu slim fit za kilka stówek i t shirt basic z HMu. Nie robię tego wyłącznie dla zgrywy. Lubię wyglądać najlepiej jak mogę bo czuje się z tym lepiej, a poza tym masywnie wkurza mnie gdy widzę w sklepie, choćby osiedlowym, ludzi wyglądających niechlujnie, na odwal się. Po
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda: Kiedyś byłem świadkiem jak w niedzielę o 6 rano do sklepu po bułki przyszły dziewczyny, jedna owinięta tylko w kołdrę, druga jakoś w prześcieradło. Można?
  • Odpowiedz