Wpis z mikrobloga

Za namową paru mirków i koleżanek, trochę też z ciekawości założyłam konto na Tinderze.
I powiem Wam, że to jest kurna...


Zero normalnych chłopaków. Same napakowane gogusie świecące gołą klatą, fani FWB & ONS, łysi bandyci lub smutne zakolaki. Jak już trafi się ktoś wyglądający na porządnego, miłego, to ma tylko 1 zdjęcie i zero opisu. Piszę pierwsza, nie jestem żadną atencyjną księżniczką, ale jak mam zagadać do faceta, który ma tylko 1 selfie? Zero punktu zaczepienia (°°
A jak już zagadam, to wymienimy po 2 wiadomości i cisza. Jak nie jesteście zainteresowani, to na #!$%@? lajkujecie?! Zbieracie matche dla atencji?! Gardzę Wami ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja tu się staram, zadaję pytanie, okazuję zainteresowanie, a #!$%@? mi nie odpisują lub monosylabami.
Ugh aż zaczęłam przez Was znów przeklinać (°°

#zalesie #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 118
  • Odpowiedz
@piotre-gie: to nie ja :< Przyznaję się- nie za często daję like'a, bo po prostu nie wyskakuje mi nikt porządny. A jak #!$%@?, to jak wspominałam- cisza. A jak zaczniemy pisać dzięki mnie, to też się nie klei.
A co faceci mają do ulanych kobiet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Upomnienie_z_grzywnom: tak i poznałam tam spoko mirka, jesteśmy dobrymi kumplami :) A reszta to jak wspominałam- chamscy lub delikatnie mówiąc- nie za ładni. Wygląd jest tak samo ważny jak wnętrze. Nie ma chemii- nie ma szans na związek. Nie chcę nikogo z ligi niższej lub wyższej niż moja.
  • Odpowiedz
@Nuuskamuikkunen: niektórzy lubią "ulane"! Znam osobiście kilku ;) sam Zenek król disco polo ma żonę taką cięższą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Robisz ostrą preselekcję ( ͡° ͜ʖ ͡°) potrzeba Ci będzie duuużo cierpliwości w takim razie
  • Odpowiedz
@Nuuskamuikkunen: Kumam, rozumiem. Nikt nie chce kogoś brzydszego od siebie, bo bardzo ciężko taką osobę pokochać i z reguły będzie się ją traktować gorzej w bardziej intymnych relacjach towarzyskich - nawet jeśli ktoś jest zajebiście ogarnięty, to poprzez jego wygląd będziemy takiej osobie przypisywać negatywne cechy, których z pewnością nie ma. Z kolei ktoś zbyt ładny może nas przytłaczać swoją pięknością.

Warto też pamiętać o tym, że bardzo łatwo idealizujemy ludzi,
  • Odpowiedz
@piotre-gie: a czemu mam się zadowalać kimś brzydszym ode mnie? Rozumiem, jakbym sama była 2/10, ale nie jestem. Mam prawo chcieć kogoś ze swojej ligi. Mam prawo wymagać od faceta inteligencji i ambicji, bo sama też mogę się tym pochwalić. Jak nie, to już wolę być sama niż z kimś na siłę.
  • Odpowiedz
@Upomnienie_z_grzywnom: tak tak, dlatego szukam kogoś ze swojej ligi. Wiem, zdaję sobie z tego sprawę. Wychodzę, ale moim problemem jest nieśmiałość w sprawach damsko-męskich. Jakbym miała zaprosić jakiegoś chłopaka na kawę, to prędzej dostałabym zawału.
  • Odpowiedz