Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie po czym poznać dobrego kochanka? Zawsze robi minetke podczas stosunku. Nie wmawiające mi, że istnieją kobiety, ktore tego nie lubią xD jeśli tak mowia, to tylko dlatego ze nikt im dobrze nie zrobił i nie wiedza co tracą.
Jeśli kobieta dostała orgazmu podczas minetki, to już zawsze będzie się tęgo domagała.

Kiedy niebieskie paski zrozumieją, że kobieta osiągnie orgazm tylko podczas minety i robienie jej to konieczność?

Mój były był zajebistym kochankiem. Już pierwszej nocy z nim miałam orgazm, a dokładnie to 3.
A z obecnym jestem ponad rok i nie miałam ani razu. Kiedy robi mi minetke jest wręcz niezręcznie, bo w ogole mnie to nie podnieca. Zwykły seks jest przyjemny, owszem, ale taka minetka to odlot i bez niej czuje się niezaspokojona.

Czy jest tutaj różowy, który miał takiego faceta i w końcu się nauczył?
Mamy po 25 lat.

Ja się nie znam na tym i nie wiem co on robi złe, ale nie sprawia mi to żadnej przyjemności.

Naprawdę mnie to #!$%@? i frustruje. Nie chce, żeby ten związek zakończył się zdrada, ale najpewniej tak się skończy, bo ja mam swoje potrzeby. Kocham go i nasz związek jest prawie idealny, ale dobry seks w związku to podstawa.

#rozowepaski #zalesie #przegryw #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 21
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja tam lubię strzelić Żonie minetkę, ale polecam też pomocników (durex, mr postman z rossmana, coś z sexshopu, fajne są te masażery polkoliste na kablu). Nie ukrywam, że seks jest ważny, a dobry seks i orgazmy - przydatne. Osobiście jestem dość zboczony i szybko nurkowalem, a jako, że oglądałem johnyego wiele razy, a także czasem miałem ochotę co nieco poczytać o technice, to nie ma tragedii. Panowie. Do nurkowania
  • Odpowiedz