Wpis z mikrobloga

@Tekila_: Piękne, że ktoś wstawił rozmowę z nią, mi pisała, że jestem inteligentny i chce się spotkać, coś tam mówiła o psychologii ale nie słuchałem ani nie czytałem tych pierdół, a na koniec, że mam zespół aspergera to odpowiedziałem, że jestem sam, nie z zespołem to chyba maczete zamawiała już przez internet na spotkanie. Ciekawe czy to jakiś bait, czy może coś grubszego jak handlarz nerkami, który baituje do siebie,
  • Odpowiedz
@Tekila_: No właśnie ode mnie też 9 lat starsza i z wyglądu mi się podobała, ale odrzucał mnie już fakt, że nie chce dzieci, no już się nie dziwie, z taką chorobą psychiczną to tylko dziecku krzywde by zrobiła XD
  • Odpowiedz
@kamiel1: Może trochę zbyt emocjonalnie ale dobrze ci napisała xD chciałeś kreatywności to samemu było ja pokazać. W Polsce jak w lesie, człowiek się uśmiechnie do człowieka to zostaje obrażony xD wielki pan, dawać kreatywnie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RoastieRoast:

Mówiłem - kobiet unikać jak ognia, zwłaszcza w branży medycznej

Co racja to racja, rozmawiałem kiedyś z typką co studiuje medycynę, rok starsza a próbowała mnie nazywać dzieckiem nieznającym życia i tego typu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz