Wpis z mikrobloga

Natalka z humana, hipergamiczna bestia #p0lka patrycja, karyna martyna i wiele innych #rozowepaski budzi się dzisiaj w ramionach chadów-190, a zaaplikowana wieczorem sperma wypływa z ich cip. Te dzikie bolce cały wieczór rozsadzały ich waginy, rżnęły jak zwierzątka i spuszczały się jak do wora.
Ja jak zwykle budzę się z fobią społeczną, depresją i niechęcią do życia przez karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola. Zawsze największą przepaścią było dla mnie to, że takie chady-190 mają na wyciągnięcie bolca rozszerzony wlot do waginy, a ja przez bycie karłowatym 168,5cm kaleką nie doświadczę nawet przytulenia przez dziewczynę. Przytulenie przez dziewczynę to dla mnie coś mitycznego, nieosiągalnego, a taki chad-190 o przytuleniu się nawet nie myśli, bo codziennie jego bolec tuli się w karyńskiej waginie.
#przegryw #depresja #zalesie #gorzkiezale #stulejacontent #tfwnogf #p0lka #logikarozowychpaskow
k.....k - Natalka z humana, hipergamiczna bestia #p0lka patrycja, karyna martyna i wi...

źródło: comment_rimtOPVDdhU9TMQC1I6cEAhfJRFx8NfC.gif

Pobierz
  • 17