Wpis z mikrobloga

Widok z Banikova. Pięknie Zachodnie, a w tle gdzieś "malutkie" Wysokie.
Przejście grani od Siwego Zwornika do Banikovskiego Sedla. Faktycznie momentami przypomina to wycieczkę po Wysokich.
Chciałem jeszcze zachaczyć o Bystrą, ale na koniec dnia cieszyłem się, że odpuściłem xD

120km w 3 dni pod rząd. W planach dziś miała być wycieczka, ale czwartego dnia dojście z Roztoki do Palenicy może być wyzwaniem ()

#gory #tatry #chwalesie
booolooo - Widok z Banikova. Pięknie Zachodnie, a w tle gdzieś "malutkie" Wysokie.
P...

źródło: comment_4dSAejPmcfRfC8EBzTCH4yOhHToHgjsV.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Qullion: Plan był na 160km w 4, ale dzisiaj już organizm się zbuntował, gorączki dostalem chyba xD Bardziej dało w kość prawie 8400m przewyższeń. No i gonitwa, żeby zdążyć przed zamknięciem bufetu w schronie.

@Wayne_Schlegel: Ot, wymyśliłem sobie dookoła Tatr z buta i po miesiącu zrealizowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@vateras131: nawet kolana te same!
  • Odpowiedz
@booolooo: 40 km dziennie to jest gonitwa, jak dla mnie po 25 km kończy się przyjemność, a zaczyna się bieg. Niektórych szlaków nie da się zrobić w takim tempie.
  • Odpowiedz
@Qullion: Pełna zgoda. Nie miałem kiedy się nacieszyć że zdobycia celu, bo na horyzoncie był kolejny itd. Powtarzać tego nie chcę.

Ale tego byłem świadomy przy tej wycieczce ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz