Wpis z mikrobloga

Prośba o wykopefekt!
Głośna sprawa 13 letniej dziewczynki molestowanej przez księdza który sam przyznał się do wielokrotnych gwałtów, sąd wydał wyrok i zasądził odszkodowanie - ale zakon do którego duchowny należał złożył skargę kasacyjną (sic!) de facto blokując możliwość wypłaty ofierze odszkodowania.
Mirek zaznajomiony ze sprawą i będący w kontakcie z poszkodowaną zrobił znalezisko i jest prośba o nagłośnienie tej sytuacji bo niektóre katolickie media prowadzą już kampanię ośmieszania i dyskredytowania dziewczyny, że łatwo zarobiła dużą kasę za to że "ktoś tam kiedyś jej rękę pod spódniczkę wsadzał" (ksiądz sam przed sądem przyznał się do wielokrotnych gwałtów w okresie 1,5 roku!) gdzie tak naprawdę dziewczyna nie dostała jeszcze zadośćuczynienia i jest ryzyko że w ogóle nie dostanie....
link do znaleziska:
https://www.wykop.pl/link/5092091/ofiara-koscielnej-pedofilii-potrzebuje-twojej-pomocy/

#wykopefekt #neuropa #bekazkatoli #bekazpodludzi #afera
  • 10
@tomski84: zawsze mnie zastanawia co te dzieciaki maja w glowach ze na to pozwalaja przez taki okres czasu i nigdy nie trafiaja do mnie argumenty o tym jak to taki lokalny autorytet potrafi omotac.. Wprawdzie 12latka to co innego ale u mnie w okolicy byla afera z kilkoma chlopcami i ksiedzem. Byki po 15-17lat zrobily dymy dopiero jak przestal im placic. Na ksiedza oczywiscie pluje totalnie ale ich mi nie szkoda.
@SSDH:
Wejdź w znalezisko, przeczytaj opis sprawy, wejdź w powiązane to się dowiesz w jaki sposób ten gwałciciel wykorzystał swoją pozycję jako osoba duchowna do tego aby wywieźć z rodzinnej miejscowości, przez 1,5 roku przetrzymywać w mieszkaniu i regularnie gwałcić pochodzącą z patologicznej rodziny 13-letnią dziewczynkę.

nie trafiaja do mnie argumenty o tym jak to taki lokalny autorytet potrafi omotac

Nawet teraz po wyroku sądu, po tym jak gośc przyznał się
@tomski84: wisi mi to kim jest i nie czytalem a otwarcie przyznaje ze nie wiem jak mozna wbrew woli kogos porwac na 1,5 roku i gwalcic w xxi wieku w polszy