Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór :) chciałam Wam trochę podziękować bo gdy wpadłam na pomysł, żeby dorobić sobie na wakacje piekąc ciasta to mnie wspomogliście. Okazało się, że znalazłam pasję, która pochłonęła mnie w 100% i rozwijam się w tym kierunku. Do końca sierpnia mogę piec bardzo dużo, więc serdecznie zapraszam! A na zdjęciu torcik z kremem Raffaello, konfiturką malinową i delikatnie waniliowym biszkoptem. Jako iż dla faceta to ozdobiony ciemnymi owocami :) robię również pączki, muffiny, ciastka, ciasta i wiele innych :)

Gdyby ktoś był chętny to zapraszam na pw (okolice Katowic) :)

#katowice #pieczzwykopem #gotujzwykopem #slask #rudaslaska #gliwice #zabrze #chorzow
zapieponczek - Dobry wieczór :) chciałam Wam trochę podziękować bo gdy wpadłam na pom...

źródło: comment_aQnejezliax2HYsqOnPXcNQvJwrLR3GI.jpg

Pobierz
  • 25
@Kaplanka jest dużo przepisów i polecam znaleźć taki, jaki Ci najbardziej odpowiada. Ja w sumie robię go na oko, więc nie podam Ci dokładnych proporcji, poza tym staram się tego nie robić. Ale głównym składnikiem jest u mnie mascarpone, biała czekolada, namoczony wcześniej kokos i trochę śmietanki przy tych upałach. :)