Wpis z mikrobloga

Krótkie #oswiadczenie po trzydniowym banie:

Na fali hejtu po absurdalnym banie dla @kokaina (btw. sprawa wyjaśniona?) ja, jak i wielu innych użytkowników postanowiliśmy sobie pożartować, ustawiając opis z ofertą sprzedaży narkotyków/wynajmu murzynów, bądź cyganów. Wielu z was pewnie sądzi, że zostałem jako jedyny wytypowany do kolejnego bana za opis.

Jednakże, wysłałem na kontakt zapytanie, co z mojej aktywności było tą 'treścią nieodpowiednią' i dowiedziałem się, że odpowiadając na ten komentarz

#!$%@? i #!$%@?


nie zwracając się kompletnie do NIKOGO, uraziłem kilku użyszkodników, którzy postanowili mnie zgłosić.

W ogóle zastanawiam się dlaczego więc usunięto mój wpis. Przez co przez 3 dni byłem wyłączony z interesów!

Więc @FilipChG @kravi93 ja wcale nie obraziłem moderatorów i adminów, nie wkręcajcie mnie :(

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam użytkowników zainteresowanych moją sprawą (pomimo bana, nie można powstrzymać się od przeglądania mikrobloga i znalezisk; i bardzo chiałoby sie móc je komentować:)): @Xanthia @austra @stekelenburg @cooffeey @karmelkowa i inni

Wracam przeglądać wartościowe powiadomienia (w morzu achtunga, haxballa i rapu)

#banzdupy ?

#atencja

#gorzkiezale

#kisielmeczennik
  • 60