Wpis z mikrobloga

@William2290
Ten sam dziwny kult menela, panował na YT ponad 20 miesięcy temu, gdy nie zdzierżyłem i odpaliłem ten profil na wykopie.
Tak samo banda dzieciaków, jakichś piwniczaków, gotowa była zawiązywac bojówki(oczywiście wirtualne) by obrzucać nabiałem melinę konona, w obronie "szlachetnego redaktora" niesłusznie #!$%@? ze stanowiska.
Ten calkowice bezwstydny menel, był nazywany "niezależnym finansowo biznesmenem"
(dlatego nie pracuje na etacie) Oni stworzyli taką wersję i całkowicie jej się trzymali.
Oni widzieli w meksyku, jakiegoś charytatywnego ekscentryka, który opiekuje się duetem uposledzonych ludzi.
Oczywiście, odcięty od pieniędzy z Konona, Meksyk zaczął biegać po rowach i zbierać pety pod marketami, a gdy wychlał mocz ta niezyciowa gimbaza jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nagle obudziła się z amoku i zniknęła, bądź zaczeła go hejtować.
To jest jakis fenomen zbiorowej halucynacji. Jeden coś zasugeruje i reszta zaczyna w to wierzyć.
Te dzieciaki też, są wychowane w wirtualnym świecie i menelstwo jest dla nich takim fajnym fenomenem, podobnie jak świat wojny znany z "Call of duty"
Dzieci nie rozumieją, że w Polsce jest jak jest, własnie dlatego że pasożytnictwo, menelstwo i cwaniactwo jest odwiecznym wrzodem na ciele państwa. Gdy młody zacznie płacić podatki zrozumie, że rządowi brakuje na załatanie dziury w drodze pod jego domem, ponieważ podatki muszą też iść na zasiłki/opłaty za opiekę zdrowotną menela (kiedyś jego bohatera)
Najgorsze gdy jeden z drugim młody obszczaniec, wzorując się na beztroskim Pedro, sam zostanie menelem.

#kononowicz #toldi #menel #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_NkgqNn210qjlEAeV28SqQHb2w8jCv2fY.jpg
  • 7
@Rychu_Bychu: pamiętam zmianę kursu widowni po tym jak menel z"biednego i szanowanego" nagle po piciu moczu stał się chyba najbardziej hejtowanym jutuberkiem na jutubie. Pamiętam jak dziwiłem się, że byli obrońcy menela gdzie twierdzili ze nie robi tego dla hajsu, a na swoich pierwszych lajtach #!$%@? menela ledwo siedząc na krześle zastanawiał się ile to miałby kasy jakby major tu był. Albo jak groził swojemu "komputerowcowi" żeby mu kasy (z donów)