Wpis z mikrobloga

DOBRA, JAKO ŻE @typbezoszczednosci95 WKURZYŁ MNIE DZISIAJ MOCNO, OBNAŻĘ WAM PRAWDĘ O NIM, CZAS SKOŃCZYĆ ZABAWĘ.
Na początek coś o mnie, jestem kolegą irl pana "Frodo" ( to nigdy nie było jego przezwisko ), znamy się od liceum, często gadamy na discordzie i gramy w lola. Na pomysł założenia konta wpadł sam Paweł ( tak się nazywa na prawdę ) a ja pomagałem logistycznie i wymyślałem niektóre posty + biografię bohatera.
Przedstawię wam teraz 20 faktów o nim i o projekcie.
#1 - ŻADEN Z NAS NIE JEST PRZEGRYWEM, KTÓRY JEST UKAZANY NA PROFILU - oboje mam po 22 lata, oboje mamy również dziewczyny, ja mam 180 cm wzrostu, Paweł 189.
#2 - Oboje studiujemy, ja informatykę a Paweł dziennikarstwo.
#3 - Jedzenie na potrzeby #recenzjejedzenia były kupowane ze wspólnego budżetu przeznaczonego na projekt, kupował je Paweł lecz większość z nich nigdy nie była spożyta, po zrobieniu zdjęcia lądowały w koszu.
#4 - Paweł nie mieszka z matką, wynajmuje kawalerkę, w której mieszka z dziewczyną.
#5 - Mimo że postać @typbezoszczednosci95 to zagorzały katolik, w rzeczywistości Paweł jest ateistą i nie był w kościele od bierzmowania.
#6 - W postach często możecie zauważyć różnorakie obrazki z "PEPE", wszystkie są brane ze strony https://rare-pepe.com/ , pomysłodawcą umieszczania pepe w postach byłem ja.
#7 - Po akcji #dziewczynybeztabu zgłosiły się do Pawła dwie telewizje śniadaniowe, odmówiliśmy udziału żeby utrzymać projekt.
#8 - Pamiętne zdjęcie stopy z obcinaniem paznokci zrobiliśmy we dwoje, stopa jest Pawła, ja byłem obcinającym.
#9 - ŻADEN Z NAS NIE JEST ZAŁOŻYCIELEM KONTA JANUSZ-POL, ale jest to również eksperyment społeczny, ponieważ udało mi się poznać założyciela.
#10 - ZAŁOŻYCIELEM I WŁAŚCIELEM KONTA JEST PAWEŁ, nie posiadam pasów do konta a wszystkie szczegóły dogadujemy na messengerze i discord.
#11 - Za słynnymi opowieściami z budowy stoję ja, pracowałem kiedyś na budowie, lecz historia ze strechem i gnębieniem jest zmyślona.
#12 - Imię bohatera eksperymentu Stefan jest inspirowane skoczkiem narciarskim, Stefanem Hulą. Paweł jest wielkim fanem skoków a właśnie to imię najbardziej pasowało do przegrywa.
#13 - Oboje pochodzimy z Grudziądza, lecz nie mieszkamy aktualnie w tym mieście.
#14 - Paweł całe życie wychowywał się bez ojca, dlatego w eksperymencie Stefan także nie ma ojca.
#15 - Mniejsza aktywność na koncie, gdzie Stefan rzekomo był w pracy na produkcji, była spowodowana tym że Paweł miał zaliczenia na studiach a dodatkowo pracował więc nie było czasu i nastąpiło też wtedy lekkie wypalenie, trzeba było przemyśleć sens dalszego kontynuowania.
#16 - Przepraszam wszystkie dziewczyny, które zostały obrażone na potrzeby projektu, z ostatnich sytuacji @nama i @wetcat , musieliśmy to zrobić na potrzebny eksperymentu i dla wiarygodności.
#17 - Nigdy nie wrzuciliśmy zdjęć wyglądu Stefana, ponieważ nie mogliśmy znaleźć zdjęć tak niskiego człowieka z wagą, a wymiary bohatera podaliśmy w jednym z pierwszych postów, więc nie było już odwrotu.
#18 - Stefan dostał propozycję wyjścia z przegrywu na priv od jednego trenera personalnego w zamian na promocję na wykopie, lecz z wiadomych względów współpraca nie doszła do skutku.
#19 - Pierwsze posty Stefana w ciągu dnia zazwyczaj pojawiają się z rana, a to dlatego że Paweł pracuje na 9 rano i często po przebudzeniu wrzuca pierwszy post, a potem postuje z pracy lub podczas przerwy i po powrocie. Posty nie pojawiają sie prawie nigdy po północy, bo wtedy Paweł idzie spać, chyba że ma akurat wolny następny dzień.
#20 - MALTIKEKSY - czyli główna przekąska, jaką zajada się główny bohater. Od początku był zamysł, żeby wymyślić słodycz/danie, które nasz bohater będzie często jadał i będzie z tego znany. Wybór padł na maltikeksy, głównie z niskiej ceny oraz tego że po prostu zauważyłem ten produkt podczas zakupów w Polo Market i wydały mi się idealne. W rzeczywistości żadna z paczek maltikeksów nie została zdjedzona.

UWAGA, pod tym postem organizuję AMA na temat eksperymentu, jeśli będziecie mieli jakieś pytania, to chętnie odpowiem.
Prawdopodobnie Paweł będzie zaprzeczał temu postowi, bo wkręcił sie strasznie w ten projekt, ale moim zdaniem to już najwyższy moment żeby to zakończyć

taguje nasze tagi, na których Stefan siedział #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #bezrobocie
xetrian - DOBRA, JAKO ŻE @typbezoszczednosci95 WKURZYŁ MNIE DZISIAJ MOCNO, OBNAŻĘ WAM...

źródło: comment_8ELmJPdZ0gFZmp5xXi9syqDaFyoXgGVQ.jpg

Pobierz
  • 109