Wpis z mikrobloga

Przepraszam wszystkich Mirków którzy liczyli na ciekawy rozwój wypadków po moim ostatnim wysrywie
ale to jest życie a nie #pasta . Mój i starego plan zemsty skończył się kiedy stary pijany #!$%@?ł się o swój bebech lvl 200kg i oczywiście musiałem mu pomóc wstać ale ja jako #przegryw lvl 19 159,5cm to mogę co najwyżej #!$%@? podnieść w spodniach na widok #plodnajulka a nie starego pijanego półtonowego przez co musiała mi pomóc mama ale nie o tym ten wysryw. Dzisiejszego poranka udaliśmy się na plaże w celu opalania się ja jako spierdox ucieszyłem się bo miałem nadzieje że wreszcie zobaczę jakieś hot Włoszki w bikini. Ogólnie to za granicą nie ma januszy z parawanami(co najwyżej parasolki na kiju) więc widać wszystko w promieniu kilometra . Ale oczywiście stary któremu #!$%@? wieje musiał zabrać święty gral p0lskich plażowiczów i oszpecić okolice wzorkiem gówna.
#!$%@? #wakacje ze starymi wieczny wstyd i brak #profit gdybym nie był przegrywem chillowałbym teraz z #normictwo w uścisku płodnej Julki a tak muszę chować się pod ręcznikiem bo boje się że mnie ktoś pozna mimo że najbliższy #p0lak jest na truskawkach w Niemczech.

Nie #pasta #bekazpodludzi #janusze
źródło: comment_xNwsXu2FVFmDo1ezLezL085KzHd2oo5G.jpg
  • 6