Wpis z mikrobloga

XXI wiek a ludzie na wykopie próbują sensownie argumentować stawianie pomnika z dzieckiem nabitym na widły XD

Oczywiście to całkowicie normalne stawiać takie pomniki XD

leczcie się

Moja prababka została przez banderowców oblana garem wrzątku, pradziadkowi ucięli dwie nogi w kolanach. Został sam on i 14 dzieci. Czy przyszłoby mi upamiętnić jego cierpienie poprzez stawianie pomników ludzi którym ucina ktoś nogi? Nie, bo jetem normalny.

#bekazprawakow #neuropa #patologiazewsi #bekazkatoli
J.....D - XXI wiek a ludzie na wykopie próbują sensownie argumentować stawianie pomni...

źródło: comment_5m3r43bJjaW7rFBmNHVasfmVpbgPNKJE.jpg

Pobierz
  • 67
@Nieszkodnik: Normalnie. Pomnik nie ma cię walić w łeb swoją siermiężnością, brakiem estetyki i prostota przekazu. W oswiecimiu nie masz pomnika pieca z ludźmi w środku, w nowym jorku nie masz pomnika ludzi, w których wlatuje samolot, w jedwabnym nie masz pomnika stodoły z płonącymi w środku ludźmi.

Serio trzeba tobie tłumaczyć, ze takie tępe i siermiężne instalacje artystyczne to nie jest wartościowego? To nie jest żaden przedmiot refleksji tylko walenie
@szczam_na_mlodziez: A, no skoro tak, to można ten pomnik z widłami postawić. Przekonałeś mnie. Nie ma to jak #!$%@?ć od czapy argument w ogóle niezwiązany ze sprawą. I żeby jeszcze było śmieszniej to:
- drag queen to nie jest LGBT, tylko rola
- Stonewall (organizacja LGBT z Wielkopolski) skrytykowała to wystąpienie, jak i sami organizatorzy.

https://niezalezna.pl/283771-skandaliczne-show-na-imprezie-lgbt-drag-queen-imitowal-podciecie-gardla-kukle-abp-jedraszewskiego

Ale lepiej napisać, że lewagi jendaszewskiego mordujom