Wpis z mikrobloga

@czajnapl: Czy to też ten taki co szlaja się po kątach i udaje, że coś próbuje odkurzać? Z ciekawości pytam, szukam coś podobnego, co rzeczywiście coś posprząta, naciąłem się już dwa razy, ponad dwa koła w plecy. Dobre to to jest?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@YellowPinker: jeśli te dwa poprzednie nie miały wieżyczki z obracającym sie dalmierzem to zalecam spróbować wejście takiego z mApowaniem otoczenia Mam Xiaomi 1gen i jest świetny. Obecnie kupiłbym Xiaomi 1s bo ma troche usprawnień.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czajnapl: a blitzwoolf ma takie rzeczy jak:
- lepsze planowanie sprzątania na podstawie poprzedniej sesji (xiaomi S5 i S6), w tym dorysowanie stref no-go
- wykrywanie pomieszczeń co ułatwia odkurzenie później np jednego pokoju, bo nie trzeba rysować prostokątów na mapie (Xiaomi 1s)

W gen1 najbardziej wkurza mnie że czasem mapa jest w jedną stronę a czasem w drugą przez co nawet jeśli sobie zapisze prostokąty dla poszczególnych pomieszczeń (Home assistant)
@zibizz1: Ma planowanie na podstawie poprzedniej sesji oraz można dorysować strefy no-go, wirtualne ściany lub podzielić na obszary, kóre ma sprzątać
Pomieszczeń nie wykrywa, trzeba samemu podzielić mieszkanie na obszary i wtedy ustalić, który ma sprzątać