Wpis z mikrobloga

@falszywy_prosty_pasek: xD W takim razie czym jest? Jeżeli LGBT nie jest ruchem to dlaczego homoseksualiści nie działają w pojedynkę, tylko zbierają się pod wspólną flagą? Jeżeli nie jest ruchem ideologicznym/politycznym, to czy to nie śmieszne, że orientacja seksualna ma swoją flagę?
  • Odpowiedz
jeśli lgbt to ideologia, to wędkarstwo też


@tell_me_more: Słyszałeś o czymś takim jak Fishing Month? Nie ma czegoś takiego, ale non stop słychać w mediach o LGBT to jest męczące. Jest dzień matki, ale musi być Pride Month.
  • Odpowiedz
@MichalLachim: ruch ideologiczny bo ludzie którzy są LGBT pokazują się na ulicy i domagają się praw takich jak hetero jak chociażby prawna regulacja ich związków partnerskich.
W jakim sensie to ideologia. W ogóle to ideologia to nowe słowo zło na wszystko co mi nie pasuje. No z gender studies czyli nauce o różnicach w plci czy to kulturalna czy biologiczna zrobiła się ideologia gender.
Z LGBT grupie ludzi o nie heteronormatywnej
  • Odpowiedz
dlaczego homoseksualiści nie działają w pojedynkę, tylko zbierają się pod wspólną flagą?


@MichalLachim: homoseksualiści tak jak gangsterzy nie działają w pojedynkę i tak samo jak kibice zbierają się pod wspólną flagą swojego klubu - gratuluje naprawdę gratuluję wybrania argumentów :) - argument partii politycznej też jest przepiękny - pewnie nie wiesz ale homoseksualiści glosują też i na pis i chodzą do kościoła :)
  • Odpowiedz
ruch ideologiczny bo ludzie którzy są LGBT pokazują się na ulicy i domagają się praw takich jak hetero jak chociażby prawna regulacja ich związków partnerskich.

W jakim sensie to ideologia.


@Der_urologe: W normalnym? Chęć zmiany prawa na takie które będzie dla nas korzystne + chęć zmiany stosunku społeczeństwa wobec homoseksualistów to nie ideologia?

W ogóle to ideologia to nowe słowo zło na wszystko co mi nie pasuje.


@Der_urologe: Informacja z
  • Odpowiedz
@UchoSorosa:

homoseksualiści tak jak gangsterzy nie działają w pojedynkę i tak samo jak kibice zbierają się pod wspólną flagą swojego klubu - gratuluje naprawdę gratuluję wybrania argumentów :)


@UchoSorosa: Czyli mówisz, że kibole którzy chcą zakazywać marszów równości nie są ruchem ideologicznym?

argument partii politycznej też jest przepiękny - pewnie nie wiesz ale homoseksualiści glosują też i na pis i chodzą do kościoła :)


@UchoSorosa: Wiem, i ci konserwatywni
MichalLachim - @UchoSorosa: 
 homoseksualiści tak jak gangsterzy nie działają w pojed...

źródło: comment_gtFrWG4NO6vH36g70daKrdZAJyNAlN6q.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@MichalLachim: > Gender to pseudonauka bardziej, krytykowana przez środowiska naukowe.

Gender studies to dział nauki w którym sam publikowałem badania porównujac działania leków więc gadanie że to pseudonauka.

W normalnym? Chęć zmiany prawa na takie które będzie dla nas korzystne + chęć zmiany stosunku społeczeństwa wobec homoseksualistów to nie ideologia?


Samo LGBT to określenie środowiska. I tyle. Zmianę prawa popiera chyba duża część środowiska. Dojrzałość ustroju w liberalnej demokracji można pięknie
  • Odpowiedz
Gender studies to dział nauki w którym sam publikowałem badania porównujac działania leków więc gadanie że to pseudonauka.


@Der_urologe: Dział nauki który według innych nauk jest fałszywy. Np. genderyzm ignoruje to, że płeć jest uwarunkowana przede wszystkim biologicznie.

Samo LGBT to określenie środowiska. I tyle. Zmianę prawa popiera chyba duża część środowiska. Dojrzałość ustroju w liberalnej demokracji można pięknie wyznaczyć przez to jak ten ustrój chroni mniejszość lub słabszych dając im
  • Odpowiedz