Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 199
Sporo osób mnie prosi o aktualizację stanu po przeszczepie włosów. Aktualnie jest 1,5 roku po. Niżej zdjęcia jak to wygląda. fotki są z różnymi kątami padania światła. Żeby to fajnie wyglądało fryzura musi być ogarnięta i dobrze ułożona. Cudów nie ma. Przy bardzo rozległym lysieniu nigdy nie osiągniemy fryzury nastolatka :) Drugi zabieg zrobię sobie za parę lat. Mam jeszcze zapas z tyłu żeby pobrać koło 2500 mieszkow.
Co do dziesiątek mirkow piszących o radę w prywatnych. Poczytajcie moje wcześniejsze wpisy. Tam jest naprawdę vademecum na temat przeszczepow i przede wszystkim linki do forum gdzie można się doksztalcic.
Koszty, kliniki, metody, leczenie farmakologicze.
Nie podejmujcie tej decyzji na podstawie moich wpisów na mikro. To poważna decyzja i trzeba bardzo dobrze się do niej przygotować. Ja czytałem prawie rok na ten temat, rozważałem wszystkie za i przeciw.
na fotach krótkie włosy, zaraz po fryzjerze.
#kubasprzeszczepia #zakola
kubas_782 - Sporo osób mnie prosi o aktualizację stanu po przeszczepie włosów. Aktual...

źródło: comment_1nzZZQZEqM4eX6aTvElTRIrsR3M7XHaA.jpg

Pobierz
  • 59
@koala667: wiem ze zatrzymuja i wyglada to jak wyglada ale to jest na zewnątrz. Cały czas oceniasz dzialanie substancji przez pryzmat tego, ze masz pare wlosow wiecej czy tam zatrzymasz cos na glowie. Uboki nie wyjda od razu a przynajmniej nie u kazdego bo nie kazdy jest czuly na zmiany hormonalne w ogranizmie.
minox tez ma skutki uboczne wiec masz dwa srodki z ubokami ( ͡° ͜ʖ ͡°
znowu zakladasz ze wyjda ? ludzie sa na tyle ksomplikowani ze nie mozna powiedziec co z nimi bedzie za iles lat , praktycznie kazdy ma genetyczne niedoskonalosci ale to kolejny temat rzeka. Jednemu np. wyjda male uboki ktore nei beda mialy wplywu na niego a innemu wieksze. Nie przewidzisz tego. Musisz wiedziec ze fin to jest najslabszy specyfik , na forach ludzie biora duzo mocniejsza chemie ;) ktora chemia nie ma ubokow
chodzilo mi o tych co wylysieli i nic nie robili z tym , nawet nie starali sie a teraz jak widza, ze ktos chce walczyc z tym to musza takie osoby pociagac w dol bo przeciez kazdy musi wylysiec tak jak oni


@koala667: Znowu mówisz w sposób, który sugeruje, ze z łysieniem należy walczyć, bo to coś złego. Najlepiej biorąc przy tym leki steroidowe, tak jakby warto było ryzykować zdrowie dla
@kubas_782: Super ;)
Trzymam kciuki Mirku, efekt jest świetny patrząc na to co było wcześniej.
Sam wiem jakim problemem jest łysienie u faceta, sam to przechodziłem ale w zasadzie zaakceptowałem ten stan i gole głowę na łyso. Tyle dobrze, że chociaż z brodą nie wyglądam jak seba po chemii ( ͡° ͜ʖ ͡°)