Wpis z mikrobloga

@Robocovo: @albin88: w moim przypadku alkoholizm ma inne oblicze, niewinne piwka po pracy byleby poczuć, że w końcu jest normalnie. Bardzo rzadko się upijam do stanu totalnego zgona, aczkolwiek często jak mam trochę więcej czasu wolnego i pieniędzy to potrafię wypić naprawdę sporo bo włącza mi się ssanie i wtedy wlewam w siebie naprawdę dużo alkoholu. Jest to mega martwiące. Wiem, że takie są początki alkoholizmu a z alkoholizmem trzeba
@Syn_Krzysztofa Jako tako. Rzecz w tym że jak człowiek jest wrażliwy i w miarę inteligentny to długo w Polsce nie wytrzyma. To ciężki kraj do życia. Wczoraj widziałem gościa młodszego ode mnie co od picia miał już tak zdegenerowany mózg że ledwo chodził
@Syn_Krzysztofa Polska to kraj bez przyszłości: beznadziejna służba zdrowia,armia w zapaści, zmieniające się przepisy i niestabilność interpretacji, zadłużenie na bieżące wydatki a nie inwestycje, gówniany poziom edukacji bazującej na teorii,#!$%@? pensje i mobbing w robocie, beznadziejny system emerytalny i zapaść demograficzna: ten kraj czeka upadek