Wpis z mikrobloga

@Portowiec:

Podsumowując: sezon 2013/14 daje 295 tys. euro kary, sezon 2014/2015 – 185 tys. euro, 2015/2016 – 165 tys. euro i bieżący sezon 80 tys. euro. Wszystko to daje łączną sumę 725 tys. euro, które Legia musiała przelać na konto UEFA. W przeliczeniu na złotówki to 3,12 mln złotych, przy czym nie uwzględniono oczywiście potencjalnych zysków z dni meczowych.


Nie wiedziałem że na tych zbiórkach ludzie wrzucają tyle kasy...
@Ausfahrt: według twoich danych liczać sezon 2013/14 2014/15 2015/16 to jest po 30 miesiecznie przy 3 tysiącach ludzi którzy biorą udział w zbiórce. Wiadomo że Legia ma wiecej ludzi biorących udział w zbiórkach to lekko wystarczy na kary, race, nowe sektorówki a nawet na wyjazdy dla ultrasów.
@HungarianBookSmuggler: jak to liczyłeś? Upraszczając i robiąc w sumie na twoją korzyść sezon jako 12 miesięcy wyszło mi 77 tys zł miesięcznie (zakładając kurs 4.30). Chcesz mi powiedzieć że co miesiąc tyle jest zbieranej kasy na zbiórkach? Jakoś mi się nie wydaje
@Ausfahrt: Zbiórki w fanclubach przeważnie trwa cały rok zeby sie przygotować na sezon i zamknąć finansowo poprzedni sezon (nie mam pewności czy na 100% jest tak w fanclubie Legii). Staruch reszte dorzucił z kieszenii Pisu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Teraz na serio Górnik Zabrze na zbiórce podczas meczu z Wisłą Płock zebrał 6888 zł i 21gr. To tylko jeden mecz a zbiórki trwają cały czas pomiędzy kibicami.