Wpis z mikrobloga

Witam cieplutko Mirki i Mirabelki

Przeglądam ten piękny portal już od dłuższego czasu ale dopiero teraz zdecydowałem sie na założenie konta.

Mirek 24 lvl here
Zwracam sie z prośbą o radę do wszystkich wirtuozów biznesu, specjalistów od rozwoju osobistego, piramid finansowych, wałków gospodarczych oraz uczciwych przedsiębiorców.
Swoją karierę zawodową zacząłem równocześnie ze szkołą średnią i błąkałem się już po różnych miejscach pracy.
Od dwóch lat pracuje na etacie który nie jest moim wymarzonym ale na pewno nie mogę na to stanowisko narzekać .
Jako że ani Mamusia nie pomoże ani nie dostanę raczej w spadku kamienicy zastanawiam sie nad dodatkowym zajęciem po godzinach pracy żeby zacząć sobie tworzyć jakiś fundusz na przyszłe ruchy życiowe.
Najchętniej robiłbym coś co można ogarniać zdalnie, jeśli to będzie możliwe
Oto mój skromny (bardzo) skill - set :
- technikum samochodowe, spec. silniki spalinowe ( maturka, bez technika)
- Język włoski - ojczysty
- język angielski - komunikatywny, może nawet trochę ponad
- język niemiecki - podstawowy
-z racji swojego "hobby" mam niezłe rozeznanie w polskim rynku fonograficznym, plus jakieś marginalną wiedzę marketingową w tym temacie
- nienajgorsze umiejętności graficzno rysunkowe, miałem kiedyś epizody z malarstwem

Zdaję sobie sprawę że to taki misz-masz z którego trudno coś ukręcić ale jesli jest jakiś Mirek/Mirabelka który ma pomysł gdzie mógłbym sie rozglądać, w ktorą stronę doskonalić lub generalnie czego szukać... bede super wdzięczny za wskazówki

ps. chodzi tylko o zajęcia w godzinach 16 -> noc, wcześniej pracuje na etacie
ps2. tak, wiem - usuń konto

#finanse #roadto15k #rachunki #praca #pracbaza #wannabeamillionaire #pytaniedoeksperta #
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NikolaMakarovelli: Szczegółów nie znam, ale z jakiegoś powodu zajmują się tym głównie ludzie, którzy mają podwójne. Być może chodzi o to, że jak kupi auto np. w Niemczech jako Niemiec, a sprzeda w Polsce jako Polak, to omija jakieś formalności czy przepisy. A może nawet cło.
  • Odpowiedz
@NikolaMakarovelli: Pomyśl nad pracą dla jakieś firmy (korpo?), która potrzebuje ludzi do kontaktów z Włochami - mam na myśli jakieś rozmowy z klientami, itp. a nie tłumaczenie dokumentów. Tyle, że to na pełen etat a nie po godzinach, ale powinno być dobrze płatne.
  • Odpowiedz
@NikolaMakarovelli: Koniecznie skorzystaj ze swojego Wloskiego, to cos co Cie mocno wyroznia. Cisnij tez Angielski na poziom min. C1. Z trzema jezykami i podstawowym doswiadczeniem w jakies dziedzinie (marketing, it, hr, sales, cokolwiek Cie interesuje) spokojnie znajdziesz prace w miedzynarodowym korpo ktore ma operacje w Polsce i Wloszech.
  • Odpowiedz