Wpis z mikrobloga

@oremi: Dla odciążenia Okęcia. Już teraz w nocy jest zakaz lotów. Skierują wszystko na Radom. Ciekawe kiedy ludzie zaczną die burzyć
@kynx: przecież to jest ponad 100 km od warszawy, z dojazdem do niej min 1,5h.
Wyobrażasz sobie że ktoś będzie leciał z UK do radomia po to żeby jeszcze 1,5 h jechać samochodem lub autobusem 2,5h do Warszawy - gdzie tu sens i logika?
@oremi:

przecież to jest ponad 100 km od warszawy, z dojazdem do niej min 1,5h.


W tej chwili, pomimo nieskończonej S7 jedzie się mniej niż 1,5h do centrum Warszawy.

Wyobrażasz sobie że ktoś będzie leciał z UK do radomia po to żeby jeszcze 1,5 h jechać samochodem lub autobusem 2,5h do Warszawy


@oremi: Wyobrażam sobie, ponieważ ludzie dla 100 złotych oszczędności lecą z UK do Krakowa, albo Gdańska i potem
@oremi: Generalnie port lotniczy ma zasięg na obszarze 300 km. Czyli nie dziwne jest dojeżdżanie. A myślisz ze z UK z luton to ile do Londynu jest? W tym momencie droga z Radomia do wawy to Ok 1h do centrum. W remoncie jest również droga kolejowa.
@oremi: Teraz tam jest jakiś wypadek i się korkuje. Z ikea Janki do Radomia 45 min jechałem ostatnio autem. Do Okęcia będzie podobnie czasowo. Radom lotnisko wojskowe ma już od dawna, kiedyś czytałem ze ma jedne z najlepszych w Polsce warunków meteo do latania. Lotnisko cywilne w Radomiu było już w planach dawno. Ale Struzik postanowił zrobić Modlin na euro 2012 w dorzeczu 3 rzek, w którym to jego syn miał
@kynx: pewnie tak. Myślałem na początku że to takie lotnisko jakich przez kilka ostatnich lat powstało wiele, ktoś miał pomysł, ale nie wiadomo jaki tego sens np Lotnisko Olsztyn w Szymonach, 60 km od Olsztyna - takie lotnisko do którego nikt nie poleci, ani nikt nie przyjedzie, żeby z niego gdzieś polecieć. Widziałem ostatnio ulotki tego lotniska w miejscu gdzie szybciej by było dojechać do Warszawy.