Wpis z mikrobloga

@Saeglopur: w tym przypadku nie zagłębiałem się w to zbytnio, ktoś buduje bazę danych, jak zawsze w takich przypadkach nigdy nie wiadomo co stanie się z tą bazą, ja się kredytów wziętych na mnie nie boję, ryzyko jest zawsze spore
  • Odpowiedz
@plaisant @100x @psposki: Najpewniej Oracle za tym stoi jak widzę więc pół biedy.

Fatalnie to tutaj jest przedstawione (bo wcale), link do tego na 100% jest z jakiegoś landinga bądź artykułu czy wręcz wewnętrznej dokumentacji, skąd to masz?
  • Odpowiedz
@plaisant: polecam fajną usługę BIK Monitor - każda próba wzięcia kredytu kończy się monitem sms. Można tam też zastrzec np że zakaz brania kredytów - zgłoszony przez właściciela dowodu.Fajna sprawa.
  • Odpowiedz
@Saeglopur Korzystamy z ich usług w firmie gdzie pracuje i generalnie Idnow nie jest scamem. Oczywiście twoje dane latają po świecie więc ktoś je może ukraść albo jakiś hindus się pomyli i dane wylądują na publicznych serwerach więc ryzyko zawsze jest.

Jakiś czas temu idnow wspominało o becie w pełni automatycznej weryfikacji. Dodatkowo coś mi się obiło o uszy ze chyba niedługo wchodzi dyrektywa unijna że systemy KYC powinny opierać się
  • Odpowiedz