Wpis z mikrobloga

Siemka.
Wcześniej już pytałem na temat drzwi do mojego pokoju, które miały być złożone z 3 części.
Niestety poszukiwania były ciężkie i stolarze wolą robić kuchnie niż bawić się w robienie drzwi oraz mocowania płyt i szyb do ściany.
Wpadłem na pomysł, aby zrobić drzwi przesuwne co raczej teraz jest coraz częściej spotykane.
Wszystkie komponenty można łatwo ogarnąć samemu, płytę wyciąć i oddać do szklarza... tylko tutaj się zaczyna problem.
Mocowania do szyb mają max szerokość 12mm - tutaj pytanie dla znających się: Czy zrobić samą szybkę 10mm lub 12mm czy kombinować z płytą 6mm oraz klejoną szybą 6mm na to? Z tego co widzę są takie płyty, ale raczej rzadko wykorzystywane.
Szerokość lustra będzie wynosiła około 150 szer x 220 wys.
Jeżeli zrobi się samemu to podejrzewam, że koszta zamkną się w 1000zł za same materiały.

Pytanie do osób z Tczewa: Jaki szklarz lub czy może jakiś stolarz się tego podejmie z dowozem?

Dołączyłem zdjęcie, ono jest przedzielone na dwa obrazki. Drzwi zamknięte/drzwi otwarte.

#mieszkanie #stolarstwo #architektura #tczew
kaczmarejloooo - Siemka.
Wcześniej już pytałem na temat drzwi do mojego pokoju, któr...

źródło: comment_br7KDHJavPnbu84eoJMgLkK4NDX93aZa.jpg

Pobierz
  • 8
@proxion: ok to daj znać i niech wstępnie wyceni tak aby mu się opłacało.
Akurat myślę, że tak dużo z tym roboty nie ma. Jedynie płyta + szyba[ale to zamówić się da] i transport. Montaż w dwie osoby chyba pójdzie gładko.