Wpis z mikrobloga

4konserwy twierdzą, że Europa upada a taka np. Francja to już kalifat, dlaczego więc nie spakują walizek i nie wyjadą na Białoruś albo do Rosji gdzie nie ma parad zboczeńców ani tfu poprawności politycznej i można nazywać rzeczy po imieniu.

Dlaczego ponad 3 mln. rodaków wyjechało na gnijący, zislamizowany zachód do roboty zamiast zostać w zdrowym katolickim raju?

Teraz najważniejsze pytanie. Dlaczego młodzi zdrowi, silni hetero mężczyźni nie przejęli jeszcze władzy i nie przywrócili naturalnego porządku, a pan Janusz tylko 4,76?( ͡° ͜ʖ ͡°) #neuropa #4konserwy #polityka
BojWhucie - 4konserwy twierdzą, że Europa upada a taka np. Francja to już kalifat, dl...

źródło: comment_Z1ixZanWlyeGiU51jtS5P8uBio1rfAp3.jpg

Pobierz
  • 28
@BojWhucie: jedynym motywem polskiej emigracji zarobkowej jest kasa, Misiu. Tak się składa, że wielka polityka tak poukładała kwestie gospodarcze, że na zachodzie zarabia się wielokrotnie więcej niż na wschodzie, przez co wektor takich wyjazdów może być tylko jeden.

Z tego też powodu nie rozumiem dlaczego gardzące polskością lewusy nie wyjeżdżają tam w pierwszej kolejności (σ ͜ʖσ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@insomnia_: tego, że żyjąc na emigracji człowiek nie przywiązuje się zbytnio do danego kraju. Traktuje go bardziej jako stancje niż swój własny dom a dodatkowo poziom zarobków w Polsce skutecznie zniechęca do powrotu już od wielu lat.
Młodzi, silni, zdrowi hetero mężczyźni jeszcze nie mają praw wyborczych.


@Probz: demokracja jest dla mięczaków i lewaków prawdziwy samiec władzę sobie po prostu bierze tak samo jak uległą samicę( ͡° ͜ʖ ͡°)

no ale dzięki tej zaradności odnajdziecie się jeszcze lepiej na zachodzie


@4tek: Bardzo prawdopodobne. Natomiast ciężko jest mi się rozstać z rodziną i przyjaciółmi, którzy tutaj zostaną. I uprzedzając twoje pytanie.

Poza tym obecna pensja, którą zarabiam w Polsce pozwala mi zapewnić godny byt mojej rodzinie. I jeszcze mogę pozwiedzać przy okazji inne kraje.

Przed Polską przecież jeszcze długie lata katotalibanu a życie ma się tylko jedno.


Zdziwisz się. Wbrew pozorom