Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 81
Jakiś czas temu zauważyłem, że ktoś mi sie włamał na konto EA. Nie mam miałem tam nic, bo w gry nie gram, a założyłem tylko po to żeby spróbować darmowego apexa z kumpel (#!$%@? gra). Nie myśląc zbyt wiele o tym, stwierdziłem, że w sumie niech się typ loguje, bo i tak nic tam nie mam (karty kredytowej nie podpinalem), a ciekaw byłem co z tego wyjdzie. No i wczoraj idąc spać, dostaje powiadomienie mail, że typo znowu zalogowal mi się na koncie EA. Mało tego, kupił wersję delux battlefielda xD ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć co tutaj się #!$%@?? XD

#kiciochpyta #gry #origin ##!$%@?
whoru - Jakiś czas temu zauważyłem, że ktoś mi sie włamał na konto EA. Nie mam miałem...

źródło: comment_VvJ6fB3UuVP9AeiVkvczU0aKoJeVMPQV.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@whoru: Kiedyś wraz z kupnem komputera w ok 2005 roku dostałem jeszcze pudełkową wersję Half Life 2. Po ponad 7 latach gdy znalazłem pudełko postanowiłem odzyskać konto. Ktoś w 2005 musiał spisać sobie klucz steam. Marcinie Ty kur**. Teraz mam konto z długim stażem.
  • Odpowiedz
@whoru mi raz jakiś koreaniec podpierdzielił konto na RGSC gdzie miałem tylko GTA V. Pograł trochę na multi, a skapnąłem się jak przejrzałem maile i zobaczyłem info o zmianie hasła, a później maila. Odzyskanie zajęło mi może 30 minut. Później więcej czasu straciłem na zmianę języka z krzaczków. Hasła do powiązanego maila jak i sam mail zmieniony. Jeszcze musiałem prosić o zmianę nicka, bo jakiś gówniany był. Niestety - nic nie
  • Odpowiedz