Wpis z mikrobloga

Może ktoś ostatnio się zastanawiał nad podobnym przejściem. Obecnie mam gaz w PGNiG a prąd w tauronie. Rozważam przejście do jednego operatora, zwłaszcza że umowa w tauronie mi się kończy. W Tauronie są jakieś bonusy: 200 zł, czujnik gazu, ekektryk itp. Ale każdy kij ma dwa końce i jest to dla mnie podejrzane. Opłata handlowa od nowego roku w Tauronie za wystawienie faktur będzie wynosiła 18,5 zł. W PGNiG nie ma bonusów ale reszta jest za 0 zł i czas umowy nieokreślony.

Mieszkam w bloku we #wroclaw ogrzewanie gazowe. Porównywał ktoś tych dwóch operatorów, trochę głębiej niż ja? #prad #gaz #tauron #pgnig #mieszkanie #budzetdomowy
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fururion: ja, jak tylko skończy mi się #!$%@? umowa w Enei to uciekam do PGNiG właśnie.

Chyba, że coś się zmieni do tej pory, ale póki co wydaje się, że mają najlepszą ofertę.

@Wychwalany: opłaty handlowe są też w zwykłych umowach, przynajmniej w Enei. A te #!$%@? tak się wycwaniają, że na stronie w ogóle nie można znaleźć gołej taryfy G11.
  • Odpowiedz
opłaty handlowe są też w zwykłych umowach


@Krupier: w Tauronie nie ma, długo mnie namawiali aby wziąć kolejna promocje. Nie wziąłem żadnej i jestem na Taryfie Sprzedawcy bez opłaty handlowej
  • Odpowiedz