Wpis z mikrobloga

Halko Mirosławy z tagu #komputery #komputry #cossiepopsulo Mam problem. Mianowicie chciałbym zainstalować czysty system na starego trupa #acer Aspire 3. Elegancko wspinam win10 na USB do gniazdka, odpalam biosa i taki #!$%@? jak na zdjęciu poniżej. Wie ktoś jak ustawić boota na usb? Komp jest tak zamulony że logowanie trwa z 15 min a dobrze by było jakby do jutra już działała na nim chociaż przeglądarka. Pozdrawiam (aplikacja wypok na ios ciągnie lachę dupom, bo nie da się zrobić akapitów)
trichofiler - Halko Mirosławy z tagu #komputery #komputry #cossiepopsulo Mam problem....

źródło: comment_yv0ALc8Do2Y5idHk2SsFjwxUaYfk7RVm.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@peeq: Jeszcze jedno pytanie mam do Ciebie i więcej już nie męczę. Czy to normalne jeśli z poziomu windowsa przywracam ustawienia fabryczne do „zera” to po ponownej instalacji windowsa od razu mam zainstalowane aplikacje booking, Spotify, Amazon i 20 innych takich? gdzie na każdym innym laptopie po takim resecie zostaje sam system
  • Odpowiedz
@trichofiler: Jeśli robisz to przez Windows RE (Uruchamiasz ponownie komputer z wciśniętym przyciskiem SHIFT w Windows 10) to się kilka śmieci z M$ (Microsoftu) instalują - jakieś mini gry. Booking mi się nigdy nie zainstalował. Wybieram opcje bez przywracania bez danych oraz programów.
  • Odpowiedz
@peeq: Tez to wybrane miałem, a już przy pierwszym uruchomieniu miałem na pulpicie przypiętego amazona, na pasku booking i logowanie do spotify na pół ekranu. Teraz twierdzi ze mu złe hasło wpisuje... jutro rano go #!$%@?. [*] dzięki za pomoc Mirosławie :D
  • Odpowiedz