Wpis z mikrobloga

Właśnie postanowiłem że zakładam własny biznes. Mam trochę grosza odłożonego, na początek wystarczy. Dosyć mam pracy dla Janusza, kto nie ryzykuje ten szampana nie pije. Zaczynam na wiosnę bo muszę wszystko sobie ustawić, do tej pory jakoś przecierpię pracę na umowę, ale powoli wszystko mi się układa w całość. Mam na oku lokal w dobrym miejscu na który mnie stać i jest blisko domu, mam już magazyn i kontakt do hurtowni towaru z niskimi cenami. Trzymajcie kciuki mirki, na wiosnę nie będę pracował dla Janusza tylko sam nim będę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chcesz_Pomarancze: żeby kupić cyfrowe trzeba mieć prawdziwe, więc coś słabo z logicznym myśleniem u przedsiębiorcy zatrudniającego trzydzieści osób xD


@Janko29: czyli tylko piszesz wysrywy w swojej piwnicy na wykopie do randomowych ludzi żeby udowodnić im swoją wartości marząc o tym że kiedyś będziesz miał jakiekolwiek pieniądze piwniczaku xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Janko29: dobrze zaraz wsiadam do mojej wymyslonej klasy premium i tam jade. Co tam jeszcze znalazłeś? Bo to dość przyjemne uczucie gdy ktoś ma na tyle czasu żeby przeglądać mój profil. Wy piwniczaki jesteście urocze
  • Odpowiedz