Wpis z mikrobloga

@mapache: Też nieraz dłubię się z czymś i trwa to tyle że nawet gdybym zarabiał 10zł/h na godzinę to czas poświęcony byłby cenniejszy niż moja praca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale sama praca czasem daje sporą satysfakcję
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piwniczak: @raFFcio: póki co nie było kompletnie tam nic, to tymczasowe rozwiązanie żeby przynajmniej woda tam nie szła. będe robić niedługo zamówienie na filamenty które są przy okazji niepalne chyba że będę przy okazji w castoramie czy coś to wezmę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mapache: tak na przyszłość to legrand, dostępne są Leroy. Jednak bym kupił nowe mimo, że zrobiłeś sam. W razie spięcia i wysokiej temperatury nie wiesz jak zachowa się ten co wydrukowałes. Może być wstępem do pożaru.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mapache: mnie raczej chodzi o izolacyjność elektryczną, wytrzymałość i fakt, że sam materiał może nawet mieć izolacyjność elektryczną, ale sam wydruk już nie - z powodu przerw między warstwami.
Ale sam wydruk ok. Z doświadczenia wiem, że drukowanie czegoś do naprawy jest trudne. Nawet dobrze zmierzony element i wymodelowany może nie trzymać wymiarów na tyle, że będzie nniemożliwe jego wykorzystanie
@mapache: właśnie tak widzę wszystkich właścicieli drukarek 3d. Kupują sprzęt za 2k, miesiąc to gówno kalibrują, tony materiału #!$%@? bo źle skalibrowane aby na samym końcu wydrukować coś co jest niepotrzebne albo byś kupił za 1zł na allegro.
@mapache:
Widzę, że jesteś dumny ze swojego projektu. Ale może wyjaśnisz z czego? Z tego, że drukarki 3D użyłeś do wydrukowania gniazdka za 50 groszy? Przerost formy nad treścią. Ale przed kolegami będziesz szpanował jakie to ty (specjalnie z małej litery) masz gniazdko. Może byś lepiej wykorzystał drukarkę 3D? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pdk
Oczywiście nie musi być nudne, ale tak odbieram takie komentarze, po prostu wygląda to jak objaw lenistwa i przyzwyczajenia do dobrobytu.. czy coś takiego.


@FurTemporis: Z drugiej strony po co robić coś co już zostało zrobione. ¯\_(ツ)_/¯