Wpis z mikrobloga

  • 0
Przecież to jest #!$%@? pokaz nieudolności.

Jak jest poszukiwany to powinien leżeć skuty na glebie w 5 sekund, a Ci się we dwóch #!$%@?ą jak dzieci we mgle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@muak47: Ty też chyba za dużo filmów oglądałeś. Nie jest tak łatwo obezwladnic broniacego się człowieka. Zapewne Panowie policjanci mogliby go skuteczniej unieszkodliwić, ale pewnie wtedy nie skończyło by się na rozcietym łuku brwiowym tylko na polamanych rękach.
  • Odpowiedz
  • 0
@UlfNitjsefni no i? Gość jest poszukiwany więc co może mieli by go prosic? Zapewniam ciebie że znając techniki obezwladniajace bez problemu sobie poradzisz z dużo większym przeciwnikiem. Zapytasz skąd to wiem, bo mam to u siebie w WP właściwe miałem ale z głowy nie wyszło.
Zresztą on nawet się nie bronił tylko stawiał czynny opór
  • Odpowiedz
@sukion-goldberg-iii: Co oni mają w tych tępych pałach, że się tak szarpią? Wyrwią się i myślą, że policja powie:

No spoko silny ziomeczek z ciebie, damy ci spokój, masz szacun u nas na komisariacie.


Przecież to z góry wiadomo, że będzie tylko gorzej xD
  • Odpowiedz
Ta baba powinna zostać spacyfikowana oraz odsunięta - w USA za takie coś byłaby czapa na miejscu - broń tego policjanta tylko czeka na wyciągnięcie i tragedia gotowa. Fajne, że spacyfikowali gościa i zrobili dobrą robotę, ale imo nie było to do końca profesjonalne.

Lubie sobie czasem obejrzeć jakieś stare amerykańskie filmy treningowe i oni tam całkowicie inaczej do tego podchodzą - i imo dobrze, co to jest, by jakaś baba poklepywała
S.....S - Ta baba powinna zostać spacyfikowana oraz odsunięta - w USA za takie coś by...
  • Odpowiedz
sama wrzuca do internetu napaść na policjanta, kręcąc chcąc nie chcąc na siebie bat, ale ona Jest z Gdyni i dzwoni po policję xD mam nadzieję, że już ją dojechali
  • Odpowiedz