Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Czołem Miraski! W tym tygodniu rozpocząłem projekt "stodoła". Mianowicie wraz z moją nową żoną ;) podjęliśmy decyzję że chcemy mieć swój własny dom. Jako że jest to bardzo rozbudowany proces, bo nie mamy ani działki, ani kredytu, ani projektu to cała zabawa przed nami. Chcielibyśmy wybudować dom w systemie gospodarczym, co powinno dodatkowo przysporzyć emocji ;) także ten, czy macie ochotę obserwować cały ten proces? Dodatkowo dodam że chciałbym realizować projekt zgodnie z metodyką zarządzania projektami PRINCE2 ewentualnie PMBOK. Do ustalenia na dniach. Dodatkowo blog/vlog. Jeśli rzucicie trochę plusów to będę wiedział czy jest to temat który ktokolwiek będzie chciał czytać. #projektstodola #kiciochpyta #budowadomu #budownictwo #zarzadzanieprojektami #zarzadzanie
ronin88666 - Czołem Miraski! W tym tygodniu rozpocząłem projekt "stodoła". Mianowicie...

źródło: comment_I2arUwT1Z0ZQ2JS28m07CIvncGxKxc44.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
Podziwiam za zapał, chyba nie zdajesz sobie sprawy z kim przyjdzie wam budować :D daj znać jak powiesz murarzowi czy tam chłopakom od fundamentów że będziecie działać na zasadach agile management ( ͡° ͜ʖ ͡°) Panie Ronin pierwsza rzecz na placu budowy to zawsze kibel zbity z desek, proszę to wpisać do kosztorysu
  • Odpowiedz