Wpis z mikrobloga

@Nimu: Tez się zastanawiam, zwłaszcza ze doczytałem iż na pełnych spada zasięg. Jakaś dobra opona 10 cali przewidziana na 5 bar a nie badziewie z bąbelkowozu jest Ci znana?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tacka: ludzie jeżdżą przy 4 barach wazac 70kg po 500km I jest ok jest też jedną osobą która jeździ na 6bar przy 105kg XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sexlord: bupmuj co jakiś czas post w końcu ktoś ci odpisze kto śmiga na 10, 4.5-5 bar jak najbardziej jest okej dla ciebie ()
Jakie pełne opony 10 cali polecacie do m365? Jestem już #!$%@? na wykładanie 30pln za samo wymianę detki


@sexlord: Generalnie to nikt ci nie poleci pełnej opony (w rozmiarze 10 cali to już w ogóle), bo są po prostu #!$%@?. Sam tego nie doświadczyłem, ale rozmawiałem z ludźmi, którzy szybko #!$%@? je do kosza, ze względu na totalny brak komfortu jazdy (hulajka nie ma amortyzatorów). To podobno również przekłada się na
@lucash9: Styki na baterii to sobie sam naprawie bez problemu. To jaki ciśnienie mam dawać jak waże ponad 100kg a ciśnienie max opony to 35 psi gdzie w oryginalnych miałem prawie 2x
To jaki ciśnienie mam dawać jak waże ponad 100kg a ciśnienie max opony to 35 psi


@sexlord: Nie wiem, ja daję 40psi, ale waże 70kg. Jak dasz za dużo, to może jebnąć, to w końcu opona od wózka :P

P.S. Na oryginalnych oponach jest napisane max load 75kg, a w instrukcji hulajki maksymalne obciążenie to 100kg, także tego, nie żebym Ci coś sugerował i się tu obrazisz zaraz ale zastanów się
@lucash9: Mi chodzi o same opony, żeby mi się buła nie zrobiła. Bo jednak wrzucanie opon od wózka to dla mnie druciarstwo. Ps max load masz per opona czyli dzielisz na poł wage usera+hulajki
Ps max load masz per opona czyli dzielisz na poł wage usera+hulajki


@sexlord: no tak, teraz jeszcze zbij argument o maksymalnym obciążeniu 100kg, które podaje instrukcja i możesz czuć się bezpiecznie. Opony od wózka to druciarstwo, ale jeśli nie ma na rynku nic innego, a ludzie robią na tym po 800km to chyba nie jest to takie głupie rozwiązanie. Na zasadzie jeśli coś jest głupie ale działa to, w sumie nie
@sexlord: 100km to na pewno nie, bo sam zrobiłem prawie 300km i jeszcze jest cały bieżnik. Koleś pokazywał zdjęcia po 800km i wtedy faktycznie widać było już zużycie.

Ta opona z akcji ma trochę szerszy rozmiar, moja ma 10x2. Zwróć na to uwagę, żeby ci się na feldze zmieściła.