Wpis z mikrobloga

@hpiotrekh Jak wykopek pierwszy raz w życiu zobaczy na żywo posąg przypominający #!$%@? to się zakochał to logiczne xD Tylko Lublin ciągle remontuje swoje drogi a Rzeszów ile ma szerokich dróg na kilka pasów? Jedną na całe miasto xD Śmieszy mnie ten lepszy Rzeszów bo w języku angielskim dużo piszą o Lublinie a ile razy o Rzeszowie? O zabytkach już nie wspomnę bo Rzeszów do czasów PRL był miasteczkiem między Krakowem i
@Tobiass: Dobra, nie unoś się, Lublin najlepszy wiadomo xD

lko Lublin ciągle remontuje swoje drogi a Rzeszów ile ma szerokich dróg na kilka pasów?


@Tobiass: prawie wszystkie główne są dwupasmowe. A już jak byłem na studiach ponad 10 lat temu to praktycznie wszystkie drogi były w idealnym stanie.

Wypominanie pomnika zawsze na propsie, nie? xD
Wole to niż targowisko z lat 80 w centrum miasta xD

@musztym: od strony
I tak te drogi są wąskie


@Tobiass: xD Widzę na wszystko masz odpowiedź.
Napisałbym, że w Warszawie też są lepsze drogi, a jest ich więcej niż w Lublinie i Rzeszowie razem wziętych. No ale pewnie powiesz, że większe miasto to ma więcej pieniędzy czy coś xD

Ale masz rację, firma w której pracuję chyba poczytała te super wiadomości i przeniosła całe contact center z Warszawy do Lublina. To na pewno kwestia
@Tobiass: masz racje, Rzeszow przed wojną byl mniejszy niz Jarosław. Po wojnie miasto ze slaba historia i architektura zaczelo szybko rosnac. Dzis Rzeszów staje sie konkurencja dla Lublina. Wiec troche wstyd poriwnywac srednie miasto sprzed 100 lat do starego, bogatego w historie i piekne budynki twojego Lublina. Przykro mi. Nie jestem z Rzeszowa.