Wpis z mikrobloga

@Tobiass: za maly, dwa razy za maly. I tego sie trzymaj. Tylko po co pozdrawiasz Rzeszów? Rzeszów wie, ze daleko mu do Lublina. Nigdy nie bedzie mial trolejbusow. Ale fakt jest taki, ze ssie cale podkarpackie. Albo sam Rzeszów albo okolice.
  • Odpowiedz
@Tobiass: Bez urazy, ale Rzeszów ma świetne perspektywy rozwoju. Raz klaster lotniczy, dwa największa liczba studentów w stosunku do mieszkańców. Trzy może być hubem turystycznym na Bieszczady, Beskid Niski itd. Cztery (najważniejsze) nie ma żadnej konkurencji regionalnej, przez co tak jak napisałem wyżej może sobie do woli wysysać Sanoki, Przemyśle itd. Kielce i Radom to zupełnie inna liga (pomimo liczby ludności), dlatego że mają mało atutów i silną konkurencję regionalną.
  • Odpowiedz
@Tobiass:
@przegryw_przegryw:

Beka z typa, intelektualnie na poziomie gimnazjalisty który przepycha się kto ma lepsze korki bo on ma czerwone nike a kolega ma czarne umbro xD. Jestem z lubelszczyzny i powiem po prostu, że Lublin jest miastem gdzie ilość nie równa się jakość. Może i jest większy ale miejsc pracy dla ludzi wykształconych jest niewiele. O rynku pracy w Lublinie slyszałem wiele ale nie podniecałbym się, bo nie ma czym praca za ochłapy w obu miastach się znajdzie.
Z resztą dane dot. powiedzmy mojej branży ogólnie bez jakiejś głębszej analizy co to za oferty:
ilość ofert w miastach
  • Odpowiedz