Wpis z mikrobloga

#wyplaty
#pracbaza

Jak to jest że mam stawke 20zł brutto na 1h robię 180h w tym 70h nocnych 0 nadgodzin , dostaje tylko 2860 netto z jakimis premiami i dodatkami ?? , Według każdego kalkulatora prawie wszedzie wychodzi ze 20zł brutto to od 16 lub 16,50zł na reke , liczac nawet po zanizonej stawce 16zł wychodzi 2880 nie liczac godzin nocnych za ktore jest jakis tam dodtaek 20% od najnziszje krajwoej czyli okolo 180zł Mi wychodzi ze z samych godzin powinem dostac 3060 zł nie liczac zadnych dodatkow
  • 7
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@doncorleonePL: no to zdecydowanie lecą w #!$%@?, zażądaj paska, być może jakiegoś spisu godzin potwierdzonego przez nich, potem grzecznie zapytaj czy coś im się nie pomyliło, a jak twardo będą lecieć w bambuko, to do inspekcji pracy. Jak ktoś jest na tyle bezczelny to nie ma co rozmawiać tylko od razu zgłaszać
  • Odpowiedz
@doncorleonePL: Nie wiem co to za kalkulatory ale netto to 0,71*brutto. mi wychodzi dla 20zł brutto i 110h dzień i 70h noc wynik 2750 zł netto także nie wiem co to za kalkulatory Ci pokazują 3060 zł bez dodatku za nocki xD
  • Odpowiedz